SZUKAM POMOCY

Forum neurobiologiczne, którego przedmiotem dyskusji są badania nad układem nerwowym człowieka i innych organizmów
innyuser
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2013, o 21:07

SZUKAM POMOCY

Post autor: innyuser »

Witam Was serdecznie.

Nigdy nie sądziłem,że znajdę się w takim stanie i będę potrzebował pomocy a na pewno wiedzy co dalej robić by polepszać jakość drugiego życia.

W 2012 r. po meczu Euro Polska-Czechy doznałem urazu mózgu ( krwiak śródmózgowy z lekkim niedowładem lewostronnym).

Krwiak po ostatnim rezonansie miał rozmiary 75mm x 23 mm i wg. specjalisty neurochirurga nie wymagam interwencji neurochirurgicznej-wg. specjalisty jest to już raczej blizna.
Ktoś kto opisywał moje zdjęcie napisał,że widoczny jest krwiak śródmózgowy ewułujący i że jest jakaś zmiana pourazowa lub niedokrwienna - czy to świadczy o tym,że przeszedłem udar niedokrwienny jeszcze?

Kolejny rezonans będę miał około luty-marzec i ciekawy jestem co tym razem będzie napisane. Obecnie mam wrażenie,że coś mam w prawej półkuli - odczuwam to jako ból lekki ale nie do zapomnienia raczej.

Nie wiem czy są jakieś leki,które mogłyby mi pomóc czy może jednak ten krwiak jest za duży i się nie wchłania i jest po prostu skrzepem krwi bo też już czytałem,że są takie możliwości,że skrzep trzeba rozpuścić.
Mam też drgania mięśni,ciągły pisk w uszach,pogorszenie wzroku i dziwny ból serca z tachykardią - niestety złapałem też kleszcza w zeszłym roku i biorę zioła na boreliozę,które trochę mi pomagają.
Póki co próbuję sam sobie pomóc bo nie chcę martwić rodziny ale czasem myślę czy tak już będzie ze mną do końca życia i szkoda mi siebie bo miałem plany,kochałem sport a teraz siedzę w domu jak dziadek i czasem mam dość zupełnie siebie i swojego życia nr 2

Proszę o kontakt na email [at].com

Pozdrawiam
innyuser
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2013, o 21:07

Re: SZUKAM POMOCY

Post autor: innyuser »

A i chciałem zaznaczyć,że minął już ponad rok od felernego wieczoru a ze mną wcale nie jest dobrze.
Wszyscy mówią mi,że zdrowy jestem jak koń a ja żyję z tym bólem głowy jednostronnym i ciekawy jestem czy leki przeciwpadaczkowe by mi coś pomogły? Muszę sobie jakoś pomóc - alkoholu nie piję, nie imprezuję,zaczytałem się ale zdałem sobie sprawę,że życie mi ucieka.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości