Redoksy Pazdro - mógłby ktoś mi zeskanować odpowiedzi?

Masz problem z biologią na lekcjach? Czegoś nie rozumiesz? Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu zadań? Napisz o tym na forum!
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Redoksy Pazdro - mógłby ktoś mi zeskanować odpowiedzi?

Post autor: katy94 »

Mam kserówki zadań ale nie am do nich odpowiedzi (poziom rozszerzony). Jeśli ktoś ma tą książkę mógłby i skserować? Bardzo bym była wdzięczna. Czodzi mi o odpowiedzi do tego działu, ale zadaniami tez bym nie pogradziła (bo w zależności od wydania numery zadań mogą być inne).
Mój email to katy.[at].pl
Adax82
Posty: 1519
Rejestracja: 2 lis 2013, o 19:42

Re: Redoksy Pazdro - mógłby ktoś mi zeskanować odpowiedzi?

Post autor: Adax82 »

katy94,
to daj mi na maila orion-[at].pl te swoje pytania. Spróbuję Ci pomóc
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Redoksy Pazdro - mógłby ktoś mi zeskanować odpowiedzi?

Post autor: katy94 »

Adax82 dzięki, ale najlepiej by było gdyby poprostu ktoś mi mógł zeskanować odpowiedzi kto ma ten zbiór, bo tak byłoby najszybciej i najmniej zacodu. Ja tych zadań nie zaczęłam jeszcze robić, a nawet przed chwilą zauważyłam że nie mam wszystkich (mam tylko pierwsze 4 strony) więc świetnie by było gdyby te zadania też mi ktoś przysłał.
Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, o 20:13 przez katy94, łącznie zmieniany 2 razy.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Redoksy Pazdro - mógłby ktoś mi zeskanować odpowiedzi?

Post autor: katy94 »

Adax82 dzięki, ale najlepiej by było gdyby poprostu ktoś mi mógł zeskanować odpowiedzi kto ma ten zbiór, bo tak byłoby najszybciej i najmniej zacodu. Ja tych zadań nie zaczęłam jeszcze robić, a nawet przed chwilą zauważyłam że nie mam wszystkich (mam tylko pierwsze 4 strony) więc świetnie by było gdyby te zadania też mi ktoś przysłał.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości