Ilość snu

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
blooza
Posty: 22
Rejestracja: 22 gru 2008, o 18:11

Re: Ilość snu

Post autor: blooza »

Ale bywa tak, że leżę w łóżku po 6-8 godzin i nie mogę zasnąć.I nigdy nie położyłam się później do łóżka niż o 1 a i tak zawsze te 2-3 godziny nie mogę zasnąć.
xienka

Re: Ilość snu

Post autor: xienka »

moja znajoma to samo ma. i to jest uciążliwie, bo inni mówią, eee tam. fajnie mają przynajmniej mogą się poedukować, jednak tak kolorowo to nie ma. . a ja od jakiegoś czasu a dokładnie jak zażywam lek na alergię, gł. na astmę, to wieczorem koło 22 chce mi się już spać i jak chce sobie wstać rano o 6, np. żeby się czegoś pouczyć to jest śmiech na sali jak to wygląda, po prostu.
Awatar użytkownika
Cherry97
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 21:36

Re: Ilość snu

Post autor: Cherry97 »

Wątek jest już stary ale stwierdziłam, ze napiszę tutaj
Mam problem z nadmierną sennością w ciągu dnia, a dokładniej po południu od ponad pół roku. Kiedy o 16:00 przychodzę ze szkoły to marzę jedynie o tym żeby zjeść i iść spać. (w sumie to w autobusie tez śpię.) Potem zasypiam, wstaję o 20 i jestem strasznie na siebie zła, bo powinnam np. się uczyć. Ale w sumie, po tych kilku godzinach snu jestem wypoczęta i bardzo przyjemnie mi się uczy i mogłabym chodzić spać o 1 (jestem sową ), ale trzeba tez rano wstać. Poza tym chyba nie do końca zdrowo jest spać tak długo w ciągu dnia. Próbowałam kilkunastominutowych drzemek ale kompletnie mi to nie wychodzi
Kiedy pojawiły się te problemy starałam się to pokonać i za wszelką cenę nie spać, ale w tedy moja wydajność spadła do zera.
Ma ktoś jakiś pomysł co jest nie tak, albo co z tym zrobić?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości