Awans na pierwszym roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Awans na pierwszym roku

Post autor: Ziomek123 »

Czy to prawda, że wróciły awansy na pierwszym roku?

Widziałem informację o zaliczeniach z biologii i histologii na stronie wydziału.
Awatar użytkownika
attyde
Posty: 764
Rejestracja: 28 mar 2010, o 18:37

Re: Awans na pierwszym roku

Post autor: attyde »

Poczytaj regulamin studiów, tam wszystko jest.
wojtass
Posty: 250
Rejestracja: 2 sie 2009, o 20:27

Re: Awans na pierwszym roku

Post autor: wojtass »

wygląda to MNIEJ WIĘCEJ tak:
-zmienił się regulamin studiów i w związku z wejściem punktów ECTS uczelnia została tak jakby zobligowana do warunków-awansów"
-osoby które nie zdały jednego przedmiotu (biologii, histologii, itp, nie wiem czy anatomia się na to łapie) mają WARUNEK - dodatkowe 3 terminy w październiku bez opłat.
-gdy się nie zda tych 3 terminów to jest możliwość odpłatnego powtarzania przedmiotu z rokiem niżej i tutaj ja nie wiem czy tylko ten przedmiot, czy razem z tymi z 2 roku
Ziomek123
Posty: 323
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 09:07

Re: Awans na pierwszym roku

Post autor: Ziomek123 »

attyde pisze:Poczytaj regulamin studiów, tam wszystko jest.
Czytałem i chce się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce (UMED - nic dodać nic ująć)
wojtass pisze:wygląda to MNIEJ WIĘCEJ tak:
-zmienił się regulamin studiów i w związku z wejściem punktów ECTS uczelnia została tak jakby zobligowana do warunków-awansów"
-osoby które nie zdały jednego przedmiotu (biologii, histologii, itp, nie wiem czy anatomia się na to łapie) mają WARUNEK - dodatkowe 3 terminy w październiku bez opłat.
-gdy się nie zda tych 3 terminów to jest możliwość odpłatnego powtarzania przedmiotu z rokiem niżej i tutaj ja nie wiem czy tylko ten przedmiot, czy razem z tymi z 2 roku
Dzięki!
7magdalenka7
Posty: 46
Rejestracja: 16 mar 2012, o 20:13

Re: Awans na pierwszym roku

Post autor: 7magdalenka7 »

Niestety tylko ten przedmiot, bez możliwości pójścia na drugi rok
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości