Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
kofeina
Posty: 65
Rejestracja: 7 lis 2009, o 22:10

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: kofeina »

z polskich był jakiś o warszawskiej klinice, nie pamiętam nazwy
i moja miłość z dzieciństwa.Animals chociaż nie stricte weterynaryjny, ale o zwierzakach
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: Korczaszko »

dalej w temacie blogów
jeszcze jeden absolwent Wrocławia

Kod: Zaznacz cały

worldwidevet.blogspot.com
teraz z sggw

Kod: Zaznacz cały

projectwildlife.wordpress.com
milena1013
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:03

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: milena1013 »

Reanimuję wątek bo bardzo fajnie się go czyta Zapraszam do dyskusji !
Awatar użytkownika
olka951
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:08

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: olka951 »

Dobry pomysł
Może ktoś poza mną z forumowiczów był dzisiaj na Drzwiach Otwartych w SGGW?

zuhifor
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2012, o 20:03

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: zuhifor »

olka951, niestety nie, opowiadaj dlatego jak było
milena1013
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:03

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: milena1013 »

Tk dawaj !
milena1013
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:03

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: milena1013 »

Nie widzę nigdzie przycisku edycji więc nie mam innego wyjścia i będzie post pod postem :-/ Bardzo chciałam się przedstawić ^^ No więc aktualnie chodzę do 3 gimnazjum, ostatnio zostałam laureatem z biologii i poczytuję sobie wątki o wecie bo w tym kierunku planuję moją przyszłość. Jestem bardzo zdesperowana i nie przeraża mnie wizja grzebania w jelitach zwierzątek ( wprost przeciwnie ).

Awatar użytkownika
olka951
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:08

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: olka951 »

W takim razie napiszę coś o wczorajszym dniu .
Wszystko działo się na Auli Kryształowej, tam w środku każdy wydział miał swoje stanowisko z różnymi rzeczami, na weterynarii leżała czaszka np. Przy każdym stanowisku kilku studentów, którzy odpowiadali na wszystkie pytania przyszłych kandydatów. Nie wiem, czy dowiedziałam się czegoś nowego- w sumie większość można się dowiedzieć czytając całe wątki danej uczelni. Później było spotkanie w innym budynku, dla kandydatów weterynarii (przed tym chwilę było o innych studiach, więc trzeba było chwilkę poczekać). Spotkanie trwało chyba z godzinę, osób było malutko- około 10, niektórzy z rodzicami.
Jeśli chodzi o jakieś mega przydatne informacje to nic nie straciliście- wszystko jest na stronie SGGW. Ale dla mnie to było bardzo ważne i nie żałuję, jeszcze bardziej zakochałam się w tym miejscu i wiem, że nie zmienię decyzji co do studiowania w Warszawie. Dostałam kolejny raz po wizycie w tym miejscu potężnego kopa!
Studenci mówili mi, że w tym roku będą jeszcze jedne Drzwi Otwarte, jeśli dobrze pamiętam to 16-17 maja. Czyli tuż po mojej ostatniej maturze. W zeszłym roku podobno maturzyści przychodzili tam jeszcze w strojach apelowych, po maturze z biologii. W maju na pewno będzie się więcej działo, studenci zachęcali żeby przyjechać, ja podejrzewam że tym razem też się wybiorę .
A teraz pozostaje brać się do nauki, czas leci
milena1013
Posty: 15
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:03

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: milena1013 »

To fajnie, że Ci się podobało Ja mierzę w Olsztyn bo w Wawie wszystko drogie Ale mam jeszcze dżo czasu na wszystko
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: ryniofit8000 »

Właśnie ze względu na pieniądze raczej nie pójdę na SGGW, chociaż bym chciał. Celuję w Lublin bo mam blisko i taniej. Do Olsztyna też pewnie złożę papiery ze względu na niższe progi.
Awatar użytkownika
olka951
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:08

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: olka951 »

Hmmnie wiem Biedronki są wszędzie!
Nie uważam, żeby studiowanie w Warszawie jakoś różniło się kosztami, szczególnie jeśli ktoś postara się o to- akademiki kosztują 310 zł, jedzenie-wyżej. Można sobie jakoś poradzić
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: ryniofit8000 »

Ale ja muszę mieć własny pokój, więc cena za akademik większa. A do tego to raczej ciężko mi będzie wywalczyć akademik. Jak już to prywatny a te są droższe. Jeszcze muszę o tym pogadać z mamą, zobaczy się.
Awatar użytkownika
olka951
Posty: 24
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 16:08

Re: Kandydatów i studentów rozmowy o niczym.

Post autor: olka951 »

Właśnie,z tym jest największy problem. Jeśli chodzi pieniądze, to powinnam mieszkać w akademiku, ale mam psa którego chcę zabrać. Może uda mi się znaleźć współlokatorów do jakiegoś mieszkania, wtedy wyjdzie troszkę drożej ale to chyba jedyne rozwiązanie.
No i jeśli chodzi o dojazdy, to bilety są droższe

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości