Biologia molekularna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Biologia molekularna

Post autor: Heisenberg »

Witam, w zwi?zku, z tym ?e sesja powoli si? zbli?a a wraz z ni? mam egzamin z biolmola, który podono jest do ciki do zaliczenia, mam kilka pyta? do starszych roczników, które maj? to ju? za sob?: na co zwraca? uwag? przy nauce, czy gie?dy z zesz?ych lat wchodz?, czy drewa, którtkie wyk?ady i notatki wystarcz? i ogólnie wasze spostrze?enia i porady
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Biologia molekularna

Post autor: czornydanio90 »

Heisenberg, u Aliny ?adna gie?da nie wchodzi

g?ównie najnowszy Drewa - ja si? uczy?em tylko z tego, ale jak ja zdawa?em to by?a biologia medyczna (czyli biologia molekularna + parazyty).

I fakt faktem Alina jest do upierdliwa, kilka osób u nas na roku uwali?a, ale z drugiej strony nie jest to nie do zdania
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Biologia molekularna

Post autor: rozekkwidzyn »

Czornydanio90- Ty nie zdawa?e? tego przedmiotu wi?c zasadniczo nie masz poj?cia jak on wygl?da. Ja to zdawa?em i zdawa?em rok wcze?niej na farmacji gdzie mieli?my dok?adnie to co Twój rocznik wi?c mam porównanie
Gie?dy warto przejrze?. Zdarzaj? si? pytania- ale nie ma co na nei liczy?. Do tego musicie mie? opanowan? t? cz? laboratoryjn?.
Na pewno nie wystarcz? krótkie wyk?ady i notatki.
Drewa bardzo.
Ale Paula O. da?a na pocz?tku chyba z 10 osób z Waszego rocznika fajny skrypt. Powienien pomóc. Czy?by nikt z tych osób tego nie wrzuci? nigdzie?
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Biologia molekularna

Post autor: Heisenberg »

Dostali?my jaki? skrypt z krótkich wyk?adów i to wszystko o czym wiem, ale to raczej z tego co piszecie ?rednio sie przyda w porównaniu do drewy.
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Biologia molekularna

Post autor: Heisenberg »

Mówi?c cz? labolatoryjn? mia?e? na my?li zakres z wej?ciówek na ?wiczenia czy to co tam sobie mieszali?my, te buforki itp?
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Biologia molekularna

Post autor: tylczynskaj »

z tego co pamietam to byly pytania z tej czesci praktycznej - co sie mieszalo (koszmar). ale material wejsciowkowy tez jak najbardziej obowiazuje.
Drewa + wyklady na blache
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Biologia molekularna

Post autor: Heisenberg »

ja nie wiem, wszyscy tak strasz? a koiniec ko?ców i tak pewnie wszyscy zdali?cie
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Biologia molekularna

Post autor: rozekkwidzyn »

Sam egzamin BiolMol tak- ale niektórzy np mieli po 3 warunki czyly biolmol plus 2 inne no to polecieli. Z 4 osoby tak mia?y.
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Re: Biologia molekularna

Post autor: Heisenberg »

a mam jeszcze jedno pytanko jak w ogóle wygl?da? ten egzamin w zesz?ym roku (ilo pyta?, otwarte zamkni?te itp) ?
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Biologia molekularna

Post autor: tylczynskaj »

wszystkie pytania testowe.
wydaje mi sie ze ok 40-50 ale nie pamietam
giroud
Posty: 5
Rejestracja: 4 paź 2013, o 18:20

Re: Biologia molekularna

Post autor: giroud »

no to Alina pojecha?a dzi? z nami jak z g. czyta?em Drewe, skrypt, wyk?ady + gie?dy z zesz?ego roku przejrza?em i chu. mi to da?o w wi?kszo?ci pyta? nie wiedzia?em o co chodzi

mog? tylko liczy? na ?ut szczcia bo wali?em na zmian? b i c
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości