51% frekwencji.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
iwantmore
Posty: 118
Rejestracja: 1 lut 2014, o 00:20

51% frekwencji.

Post autor: iwantmore »

Jak u was z frekwencją ? Ja myslalam zeby odpuscic i zacząc się uczyc w domu . Macie gdzies wyliczone ilosc danych przedmiotow w tym półroczu ? Bo chcialam sobie zkalukulowac ile moge nie chodzic
Melatonina
Posty: 351
Rejestracja: 10 lis 2013, o 11:12

Re: 51% frekwencji.

Post autor: Melatonina »

Ha, u mnie w frekwencją kiepsko. : C Myślałam nawet o tygodniu przerwy i udawaniu, że jestem chora, ale kiepska ze mnie aktorka
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: 51% frekwencji.

Post autor: antropolog95 »

Pod koniec marca siedze w domu już Tylko na jakieś wybrane lekcje raz w tyg. pojade, bo też mi sie nie opłaca, lekcje są puste, samo siedzenie, a w domu wiadomo można wiecej powtórzyć itd. W I sem dużo chodziłem wiec w tym jak miesiac nie pójdę to myślę że zdam za frekwencję Rok temu ludzie tak robili i im to pomogło
Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: 51% frekwencji.

Post autor: Karibu »

dobryyy wątek:-)
życiowy

u nas jest dostęp do dziennika elektronicznego, więc widzę jak u mnie m/w z frekwencją (czyli aktualnie średnio:/). Mogę kontrolować pi przez drzwi, na kt lekcjach MUSZĘ być
też wĄtpię czy będę regularnie zjawiać się w okresie coraz bliższym maturze

mam nadzieję, że jeśli chodziło się w poprzednich klasach regularnie to nie jest to bez znaczenia dla nauczycieli względem kt było się zawsze w porządku. Że przymkną oko-) na ew. niedociągnięcia w maturalnej

iwantmore
Posty: 118
Rejestracja: 1 lut 2014, o 00:20

Re: 51% frekwencji.

Post autor: iwantmore »

No własnie tylko w tym rzecz ze frekwencja za 1 semestr jest sprawą odzielną . To 51 % frekwencji liczy się od 2 semstru i jesli się nie zaliczy 2 semstru to nie mozna podejsc do matury .
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: 51% frekwencji.

Post autor: iSzymur »

Przerabiałem to. a potem się śpi do 12
BlueVelvet
Posty: 323
Rejestracja: 4 paź 2013, o 11:41

Re: 51% frekwencji.

Post autor: BlueVelvet »

Ja mam już masę niobecnych godzin. Co śmiszniejsze mam zachowanie wzorowe. Ja zaczęłam nosić książki i notatki żeby uczyć się na nudnych lekcjach. A w kwietniu to już chyba wcale mnie nie zobaczą w szkole.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość