kto zaczyna od zera/prawie zera?

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: kto zaczyna od zera/prawie zera?

Post autor: Trzcina »

Tym razem? To znaczy, że miałeś wcześniej kontakt z chemią - w takim razie nie zaczynasz od zera
Godrisk
Posty: 72
Rejestracja: 23 mar 2014, o 19:47

Re: kto zaczyna od zera/prawie zera?

Post autor: Godrisk »

Trzcina pisze:Tym razem? To znaczy, że miałeś wcześniej kontakt z chemią - w takim razie nie zaczynasz od zera
Trzcina pisze:Tym razem? To znaczy, że miałeś wcześniej kontakt z chemią - w takim razie nie zaczynasz od zera
Tym razem w sensie dostać na medycynę. Nie miałem wcześniej żadnego kontaktu (może to był błąd ).
Awatar użytkownika
Trzcina
Posty: 190
Rejestracja: 29 sty 2014, o 19:22

Re: kto zaczyna od zera/prawie zera?

Post autor: Trzcina »

To przepraszam, źle zrozumiałam. Jakie masz wyniki z innych przedmiotów, jeśli mogę zapytać?
Godrisk
Posty: 72
Rejestracja: 23 mar 2014, o 19:47

Re: kto zaczyna od zera/prawie zera?

Post autor: Godrisk »

Trzcina pisze:To przepraszam, źle zrozumiałam. Jakie masz wyniki z innych przedmiotów, jeśli mogę zapytać?
88% rozszerzona biologia i niestety 73% z rozszerzonej fizyki - co uważam za swoją największą porażkę bo mam wrażenie, że umiem dosłownie wszystko (+ rok studiowania fizyki), może w tym roku poprawię chociaż trochę.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: kto zaczyna od zera/prawie zera?

Post autor: randomlogin »

MissScarlett pisze:randomlogin, Tak czy siak, prawo nie będzie działało wstecz. No, ale poczytam jeszcze
Dzięki za odpowiedź w każdym razie
To znaczy? Jesli zmienia, to zmienia - to bedzie dotyczylo matur, ktore potencjalnie bedziesz pisac po wejsciu w zycie rozporzadzenia, a nie wstecz. Nikt ci nie kaze dozdac matematyki bo inaczej ci mature zabiora - ale jesli bedziesz cos zdawac w 2015 czy pozniej to jak najbardziej moga taki wymog jako dodatek wprowadzic. To tak w teorii, wydaje mi sie ze akurat tej kwestii odnosnie poprawiania nie zmienili.
madeleine0o0
Posty: 7
Rejestracja: 26 lut 2013, o 12:49

Re: kto zaczyna od zera/prawie zera?

Post autor: madeleine0o0 »

Witajcie,
mam pytanie do osób, które samodzielnie uczą się chemii rozszerzonej na maturę 2014. Mój problem polega na tym,że do 2011 roku idą mi bez najmniejszego problemu na ok.80%. Zas te obecne 50-60%. A chcialabym uzyskać ok75%.Teorię mam opanowaną, za mną 3 tomy Witowskiego, wybiórczo Persona. Teraz postanowiłam dokonczyc wszystkie matury jakie znajdę, podstawy i na koniec kwietnia/początek maja zrobić ile się da Persony.Stąd pytanie czy jakims sposobem jestem jeszcze w stanie nadrobic, wyćwiczyć te 15-20% ? Może ktoś mi doradzi jakie zbiory powinnam jeszcze choć częściowo przerobić? Problemy raczej dotyczą stechiometrii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości