Drzwi Otwarte w 2014 roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ekim
Posty: 469
Rejestracja: 14 lut 2009, o 15:10

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: ekim »

Wraz z eMeSem cieszymy się, że wam się podobało.
Mamy nadzieję, że już od października będziemy mieli okazje spotykać się w budynkach uczelni, dlatego weźcie się ostro do pracy na tej ostatniej prostej przed maturą. Trzymamy kciuki i służymy pomocą!

P.S. Ekipa z mojego miasta niech pozdrowi ode mnie magiczną prof. S od chemii i nie mniej magiczną prof. Ł od biologii!
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Od wczorajszego dnia ekim nie wychodzę z książek normalnie i wy i uczelnia nakręciła mnie wszczęła bardziej na medycynę i studiowanie akurat na UM w Lublinie rowniez mam nadzieje ze gdy tylko sie dostaniemy to wszyscy sie spotkamy

Karibu
Posty: 375
Rejestracja: 2 lut 2013, o 11:44

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Karibu »

ja też się mocno biorę z nową siłą za książki
jak tylko wkońcu dotrę do domu z tego Lublina, co jeszcze mi się jakoś nie udało:-)

Melatonina
Posty: 351
Rejestracja: 10 lis 2013, o 11:12

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Melatonina »

ekim pisze:Wraz z eMeSem cieszymy się, że wam się podobało.
Mamy nadzieję, że już od października będziemy mieli okazje spotykać się w budynkach uczelni, dlatego weźcie się ostro do pracy na tej ostatniej prostej przed maturą. Trzymamy kciuki i służymy pomocą!

P.S. Ekipa z mojego miasta niech pozdrowi ode mnie magiczną prof. S od chemii i nie mniej magiczną prof. Ł od biologii!
Się zrobi : )
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: karchola »

Dudek Ty się śmiejesz a u nas wczoraj jedna dziewczyna się spóźniła mocno na ćwiczenia i prowadząca przez moment rozważała czy nie powinna była zażądać zwolnienia od policji.
Awatar użytkownika
Fleur_rebelle
Posty: 74
Rejestracja: 17 sty 2014, o 18:40

Re: Drzwi Otwarte w 2014 roku

Post autor: Fleur_rebelle »

Karaibu, jeszcze nie w domu? To widzę ze Lbn ci sie spodobał

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 13 gości