zmiana tematu pracy badawczej

Forum dla uczniów przygotowujących się do olimpiady biologicznej. Zadania, testy, przykładowe prace badawcze. Wymiana informacji i wiedzy biologicznej.
magda11111
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 10:59

zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: magda11111 »

Hej, czy we wrześniu mogę całkowicie zmienić temat pracy badawczej? Bardzo proszę o odpowiedź:)
garbage
Posty: 117
Rejestracja: 1 sie 2007, o 14:47

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: garbage »

tylko zmiany kosmetyczne, czyli nie np z botaniki na zoologiczny. chociaz bywa i tak ze sa zapisy dopiero we wrzesniu. Wedlog regulaminu nie mozesz, ale zadzwon do swojego nauczyciela juz teraz a noz sie uda.
szarawa
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2013, o 20:21

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: szarawa »

Hej, hej. Dołączę się do pytania, ale apropos innego czasu. Czy mogę zmienić temat pracy badawczej do końca sierpnia tego roku? Jeśli tak, to w jaki sposób zrobić to najszybciej? Mailem, telefonicznie, pisać podanie?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: Smile_Forever »

szarawa, do końca sierpnia na pewno, bo wtedy mija termin zgłoszenia tematu prac, ale w jaki sposób to zrobić - musisz zadzwonić do komitetu i się spytać
szarawa
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2013, o 20:21

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: szarawa »

Dzięki bardzo.
lafoniz
Posty: 83
Rejestracja: 27 sty 2013, o 19:29

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: lafoniz »

A jak wygląda sytuacja w momencie, gdy oddam pracę o całkiem innym temacie, niż został wysłany przy zgłoszeniu?
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: Smile_Forever »

Jeszcze jak ja startowałam to nie było żadnego problemu w takiej sytuacji, teraz nie wiem jak to będzie,najlepiej spytać się kogoś z komitetu
kotransporter
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwie 2014, o 16:50

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: kotransporter »

Witam Stratuję w olimpiadzie pierwszy raz. Do 31 marca można było zdawać tematy prac. Zrobiłem to ale mam pewien problem gdyż chcę zmienić rodzaj nawozu z tytułu mojej pracy badawczej. Czy jest to teraz wgl. możliwe?
Awatar użytkownika
neurofibryla
Posty: 5
Rejestracja: 30 mar 2014, o 17:52

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: neurofibryla »

kotransporter, w przypadku nawozu na pewno możesz zmienić temat bo to tylko drobna zmiana. Jeśli chodziłoby o całkowitą zmianę tematu to pewnie też, ale wtedy warto zwrócić się do KOOB i spytać w moim okręgu powiedziano mi że temat można zmienić.
gabsob11535
Posty: 32
Rejestracja: 1 maja 2014, o 14:25

Re: zmiana tematu pracy badawczej

Post autor: gabsob11535 »

A co myślicie o temacie rodzaju gleby na wzrost jakiejś roślinki?

Jakie książki do tego polecacie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości