Przeniesienie z innej uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Czuciubabka
Posty: 8
Rejestracja: 27 sie 2012, o 18:12

Przeniesienie z innej uczelni

Post autor: Czuciubabka »

Witajcie!

Czy jest kto? w?ród was, kto studiowa? na studiach niestacjonarnych i po poprawieniu matury dosta? si? do Bydgoszczy na stacjonarny lekarski? Czy musieli?cie i od nowa na pierwszy rok, czy mogli?cie mie? zaliczone wcze?niejsze lata studiów?
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Przeniesienie z innej uczelni

Post autor: czornydanio90 »

Czuciubabka, Musisz tak czy siak dosta? si? w rekrutacji na stacjonarne - je?eli si? dostaniesz i masz zaliczone lata (i wszystkie przedmioty si? zgadzaj?) to Ci? wpisz? na dany rok, który tam chcesz

Je?eli nie masz zaliczonego jakiego? pomniejszego przedmiotu bo np. na twojej uczelni go nie by?o to b?dziesz na niego chodzi? z ni?szym rocznikiem
Czuciubabka
Posty: 8
Rejestracja: 27 sie 2012, o 18:12

Re: Przeniesienie z innej uczelni

Post autor: Czuciubabka »

Dzi?ki wielkie za informacj?, a znasz mo?e kogo? kto tak zrobi? ? Czy robili mu du?o problemów ? wiem,?e na niektórych uczelniach maj? problem, ?eby pozalicza? przedmioty ze wzgl?du na pkt ECTS
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Przeniesienie z innej uczelni

Post autor: czornydanio90 »

Czuciubabka, du?o si? do nas osób przenosi?o z innych uczelni, ale czy z niestacjo na stacjo to nie wiem, a co do problemów to nie powinno by? ?adnych (Bydgoski dziekanat jest wybitnie bezproblemowy)
Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Przeniesienie z innej uczelni

Post autor: KatarzynaZSDM »

Wiem, ?e jeden ch?opak przeniós? si? z Bia?egostoku do Bydgoszczy, by? na niestacjonarnych. Ale czy jest teraz na nie- czy stacjonarnych to nie wiem, próbowa? wskoczy? na bezp?atne ale jak wysz?o.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości