English division- pomoc w wyborze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mpudel
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2013, o 17:07

English division- pomoc w wyborze

Post autor: mpudel »

Witam wszystkich
Potrzebuj? porady. A mianowicie- dosta?am si? na UWM na english division.
Jednak, przyj?to mnie równie? na stomatologi? i czekam na listy na lekarski po polsku, na zachodzie kraju.
Czy macie jakie? sugestie ?eby pomóc mi dokona? wyboru? Czy ED jest warte studiowania, czy orientujecie si? jaki tam jest poziom, czy lepiej wybrac studia po polsku.? zaznacz?, ?e chc? po studiach wyjecha? z kraju, aczkolwiek du?o osób mówi mi, ?e jak b?d? chcia?a to i tak po polskich mog? emigrowa?, tylko musz? si? j?zykowo postara?
By?abym wdzi?czna za jakiekolwiek na?wietlenie mi sprawy na temat ED w Olsztynie. Dzi?kuj? z góry za odpowiedzi!
Awatar użytkownika
Narkoza
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2011, o 19:26

Re: English division- pomoc w wyborze

Post autor: Narkoza »

Podbijam pytanie na temat wydzia?u ED w Olsztynie. Dzisiaj si? dosta?am i chcia?abym zapyta?, czy kto? mia? z nim styczno i mo?e co? wi?cej powiedzie? o ED w Olsztynie. Warto studiowa? po angielsku, nie wi?c przysz?o?ci z Polsk

Michch
Posty: 285
Rejestracja: 14 lip 2011, o 19:24

Re: English division- pomoc w wyborze

Post autor: Michch »

Nie warto cho?by ze wzgl?dy na masakrycznie wysokie op?aty. Wymagania w stosunku do ED s? mniejsze ni? w stosunku do studentów polskich.
Awatar użytkownika
Narkoza
Posty: 53
Rejestracja: 22 mar 2011, o 19:26

Re: English division- pomoc w wyborze

Post autor: Narkoza »

Ale ja jestem obywatelk? innego kraju i koszty nauki pokrywa kredyt studencki. Wi?c pytam tylko od strony praktycznej, na poziom nauki i generalnie tego, jak bardzo ró?ni si? studiowanie po angielsku, ni? po polsku.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości