Punkty rekrutacyjne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
naibaf
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:58

Punkty rekrutacyjne

Post autor: naibaf »

Witam! Po wpisaniu wyników moich matur nie zmieniła się liczba uzyskanych przeze mnie punktów rekrutacyjnych (nadal wynosi ona 0). Jest to błąd czy wystarczy tylko poczekać kilka dni?
photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Punkty rekrutacyjne

Post autor: photoshopek »

Ktoś już w jakimś temacie pisał o takiej sytuacji, więc to pewnie normalne, że masz tam 0.
Bardziej mnie zastanawia po ilu dniach od przelania opłaty rekrutacyjnej można zobaczyć informację na stronie, że została ona zaksięgowana.
naibaf
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2014, o 13:58

Re: Punkty rekrutacyjne

Post autor: naibaf »

U mnie było to widać po 3 dniach. Jest zresztą napisane, że informacja pokaże się w ciągu 5 dni roboczych.
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Punkty rekrutacyjne

Post autor: annusza »

To ja pisałam o tym zerze w punktach rekrutacyjnych. Tak chyba ma być .

U mnie opłata była widoczna na koncie rekrutacyjnym niecałe dwa tygodnie po wpłacie. Nawet pisałam do nich maila i dostałam bardzo miłą odpowiedź, że jeśli informacja nie pojawi się w ciągu iluś tam dni, mam wysłać dowód wpłaty.

Ogólnie rekrutacja w Łodzi jest dosyć pokręcona i poplątana, ale w skontaktowaniu się z uczelnią i uzyskaniu pomocy nie ma najmniejszego problemu, taki mały plus .
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Punkty rekrutacyjne

Post autor: Erick »

W miejscu liczba punktów macie 0, czy nic nie macie wpisane? Bo u mnie jest tak, że po prostu nic mi nie wyświetla.
Zapłaciłem wczoraj, ciekawe kiedy zaksięgują.
Btw, czy ktoś stara się o otrzymanie wcześniej skierowania na badania? Bo nie wiem czy jest taka możliwość.
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Punkty rekrutacyjne

Post autor: annusza »

Ja na kierunkach, za które zapłaciłam mam zero, a na stomatologii, za którą nie płaciłam (i nie będę), nic nie ma po dwukropku . Łódzka rekrutacja zaskakuje na każdym kroku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości