AM w BIAŁYMSTOKU a AM w WARSZAWIE.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: AM w BIAŁYMSTOKU a AM w WARSZAWIE.

Post autor: Mårran »

Tylko że jeśli chodzi o pierdołowate przedmioty z pierwszych lat, to ja bym się kierowała zasadą im mniej, tym lepiej

Pani Buka
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: AM w BIAŁYMSTOKU a AM w WARSZAWIE.

Post autor: czytowazne »

Mam znajomych na umb, podsyłaja mi wasze pytania i co z tego ze są otwarte skoro są proste. Na anatomii jeśli zadania testowe to jednokrotny wybór, zadanie z podpisaniem obrazka, serio? Na wumie jest wielokrotny wybór, poziom szczegółowości testu tez jest większy, zawsze jest odpowiedź inna kombinacja", wiec nie postrzelasz. Pytania jeśli się powtarza to max 5. Jedyne co to faktycznie macie biochemie na 1 roku.

aleCzak
Posty: 22
Rejestracja: 21 sie 2012, o 22:12

Re: AM w BIAŁYMSTOKU a AM w WARSZAWIE.

Post autor: aleCzak »

To jest poziom trudności egzaminu o jakim piszesz?
Mogę się zgodzić z tym, że możecie mieć cięższą przeprawę z zakładami niz my, ale myślę, że nauki mamy podobną ilość. Chociaż w sumie nie studiowałem na wumie, nie wiem ile trzeba sie uczyć, żeby wszystko pozaliczać w 1 terminie.
W sumie bez sensu dyskusja.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2014, o 17:43 przez aleCzak, łącznie zmieniany 1 raz.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: AM w BIAŁYMSTOKU a AM w WARSZAWIE.

Post autor: czytowazne »

Tego nawet nie widziałam, 2012 rok to dość dawno. Mimo wszystko wolałabym podpisywać obrazki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości