Egzamin z anatomii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Heisenberg
Posty: 64
Rejestracja: 1 sie 2013, o 13:27

Egzamin z anatomii

Post autor: Heisenberg »

Witam. Mam pytania do starszych studentów z medycyny, którzy anatomie maj? ju? za sob?. Z czego si? uczyliscie- czy wyk?ady profesora Szpiny wystarczaj? (bo tak nas zapewnia? na pocz?tku roku) czy trzeba jeszcze przegl?da? bochenka bad? skawine. Jaka jest zdawalno w 1. terminie, czy wchodz? gie?dy, czy szpilki na egzaminie s? wbijane w do oczywiste rzeczy takie jak np biceps b?d? t?tnica udowa czy moze w takie szczególiki jak czasami bywa?o na kolokwiach? Z góry dzi?kuj? za odpowied?.
Awatar użytkownika
VooDoo
Posty: 28
Rejestracja: 21 gru 2008, o 23:18

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: VooDoo »

W skrócie:
Wyk?ady dobrze nauczone i w pe?ni rozumiane wystarczaj? w zupe?no?ci na zdanie. Wiadomo, jak przejrzysz Skawin? czy Bochenka to krzywda Ci si? nie stanie (cho? na Bochna szkoda czasu)
I termin zda?o stosunkowo sporo osób u nas (70% ?)
Gie?dy tak ?rednio cho? niektóre pytania by?y bardzo zbli?one, osobi?cie polecam je zrobi?- nie zginie.
Szpilki raczej grubsze, jasne rzeczy, przypominaj?ce ju? szpilki z II terminów.
Wszystko jest do zdania Po ca?ym roku m?ki egzamin przynajmniej dla mnie by? t? przyjemniejsz? czci? i mile go wspominam.
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: tylczynskaj »

szpilki sa raczej z takich grubszych rzeczy, nam rok temu na egzamin nie weszla gielda i sporo pytan bylo poza materialem z wykladow. ale umiejac je dobrze chyba dalo sie zdac.
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: czornydanio90 »

Szpilki by?y u nas banalne (nie zda?o ich 5 osób z roku) same GRUUUUUBE rzeczy, a test? Hmm. Wyk?ady na blaszk? (zw?aszcza nerwowy) ja jeszcze doczyta?em Skawin? i to wystarczy?o, zdawalno w moim roczniku by?a chyba 65-70% w pierwszym terminie
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: rozekkwidzyn »

W Twoim roczniku nie zdalo 1 terminu 25 osób- tak nam powiedzia? Pan profesor.
Zdawalno 70% owszem by?a, ale na moim roczniku
Ostatecznie odpad?o z tego kilka osób, mniej ni? 10 co by?o chyba rekordem od dawna. W tym roku zobaczymy
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: czornydanio90 »

rozekkwidzyn, mo?e i tak nie wnikam czemu nie zdali?cie anaty u prof. Sz. (ale to musia?o by? wybitne osi?gni?cie)
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: rozekkwidzyn »

Po pierwsze: ja akurat zda?em w 1 terminie
Po drugie: wszystkie katedry (a szczególnie patofizjo) mówi? nam ze jestesmy milion razy lepszym rocznikiem ni? Wy
Po trzecie: Ogl?daj? Wasz test i porównuj?c go z naszym, to jest niebo a ziemia.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: lith »

widz? nast?pny z?oty rocznik Nasz obecny drugi ma z tego co si? orientuj? bardzo wysokie mniemanie o sobie
Awatar użytkownika
czornydanio90
Posty: 950
Rejestracja: 25 cze 2009, o 19:04

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: czornydanio90 »

lith, nie, to rozekkwidzyn, ma bardzo wysokie mniemanie o sobie
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: rozekkwidzyn »

Akurat jeste? ostatni? osob? która mo?e komukolwiek zarzuca? wysokie mniemanie o sobie- co udowodniles zarówno na tym forum jak i na fb
I nie wiem czy z?oty rocznik- bo sk?d mam to wiedzie?. Ja tam akurat sobie radz? na zasadzie byle zda?- ale tylko tu przekazuj? co mówi? nam prowadz?cy na katedrach.
I nie ukrywam ?e jest to odpowied? na g?upaw? wypowied?:
rozekkwidzyn, mo?e i tak nie wnikam czemu nie zdali?cie anaty u prof. Sz. (ale to musia?o by? wybitne osi?gni?cie)
byledowakacji
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2014, o 17:46

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: byledowakacji »

normalnie si? nie wypowiadam na tym forum nigdy, ale teraz musz? przecie? wam na ko?ach wchodzi?y nasze gie?dy z kó?, o egzamie nie wspomn?, bo u was to ile? 90 czy 100% by?o z kó bo u nas z 10 pyta?, wi?c faktycznie z patofizjo elita jeste?cie szacun nam jako? na zaj?ciach mówi?, ?e macie sporo okrojone, a i tak ca?y czas p?aczecie, jakto macie ciko i donosiki od was z roku nie?le lec?, ?e z anatomii na egzamie poprawkowym wchodzi gie?da z 1 terminu, a to ?e asystenci z mikro niesprawiedliwi, tak?e gratki ja to bym si? na waszym miejscu troch? zastanowi? czy warto tak sobie utrudnia?, niestety równie? nam, bo niestety cz? zaj si? pokrywa nam w tych samych latach, a i przede wszystkim m?odszym taki jazdy robi?.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Egzamin z anatomii

Post autor: Matjozi »

Gdyby?my to jeszcze my ustalali, ?e piszemy jakie? skargi i donosy, to by?oby fajnie.
Problem polega na tym, ?e mamy na roku kogo?, kto czuje si? bardzo ura?ony niektórymi rzeczami, do tego stopnia, ?e nawet wysy?a prowadz?cym zaj?cia screeny z ma?o pochlebnymi wypowiedziami o nich samych, a anonimy s? wysy?ane na po?ow? katedr.

Poza tym, nie widz? sensu w dyskutowaniu który rocznik jest lepszy i czy my mamy ?atwiej czy trudniej ni? wy. Szanujmy si? nawzajem i tyle
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości