Przelicznik z matemtyki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
qwerty0700
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2012, o 15:00

Przelicznik z matemtyki

Post autor: qwerty0700 »

Witajcie. Mam pytanie odnośnie rekrutacji na kierunek lekarski. Czy lepiej zdawać matematykę rozszerzoną czy podstawową? Bo z tego, co przeczytałam w internecie wnioskuję, że 1% z podstawy= 1% z rozszerzenia, ale nie wiem czy dobrze myślę. A więc pytam się Was, bo na pewno się orientujecie!
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Przelicznik z matemtyki

Post autor: Collo »

Jest niby przelicznik wyniku z matury R na P, dzięki któremu można czasami zyskać kilka punktów przy niższych wynikach, ale mimo wszystko zdecydowanie lepiej startować z matmą P, bo tu łatwo uzyskać bardzo wysoki wynik.
zobacz-ten-plik.pdf
(35.8 KiB) Pobrany 31 razy
jerrymate
Posty: 41
Rejestracja: 8 cze 2014, o 14:26

Re: Przelicznik z matemtyki

Post autor: jerrymate »

W ogóle dużo ludzi na biol chemie zdaje rozszerzoną matematykę? Ktoś powie jaka jest ogólnie tendencja w roczniku 96 z tym i czy macie w szkołach również rozszerzenie z matmy?

photoshopek
Posty: 195
Rejestracja: 7 paź 2013, o 15:47

Re: Przelicznik z matemtyki

Post autor: photoshopek »

U mnie w szkole biol-chemy mają rozszerzoną matematykę i wielu z nich ją zdaje na maturze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości