Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
vosler
Posty: 9
Rejestracja: 15 lip 2012, o 22:28

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: vosler »

biscuit_94, jak to mówią, lepszy wróbel w garści.
medyczka94
Posty: 34
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 14:54

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: medyczka94 »

Ja mam 175 i zrezygnowalam z wplacania oplaty rekrutacyjnej do Katowic a do Warszawy mam 273 wiec gdybym nawet dostala sie wczesniej niz do Lublina to i tak nie skladam, nie widze sensu chociaz mama tez mnie dreczy zebym zlozyla w razie czego
Curlier moze bedziemy jezdzic jednym pociagiem

Awatar użytkownika
ardrechsler
Posty: 35
Rejestracja: 12 gru 2011, o 21:10

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ardrechsler »

No już nie przesadzajcie. Jak ktoś ma powyżej 170, to bezpiecznie może nie składać nigdzie, tylko czekać na Lublin

A propo, mam do wynajęcia pokój dwuosobowy w mieszkaniu w Titanicu (2 duże pokoje plus kuchnia i dwa balkony) 50 m do Universum (biochemia), 300 m do Anatomicum (anatomia, biofizyka), 300 m do Pharmaceuticum (chemia) i 1800 m do Medicum (histologia). W mieszkaniu będę mieszkał ja, a oprócz tego jest wolny jeszcze jeden pokój. Taniej, niż w TBV
Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: pherenike »

Wracając do tematu nazwisk ja też na W jakby ktoś potrzebował pomocy z ogarnięciem Lublina to pod koniec września już będę w domu i mogę pomóc

A co do ogłoszenia ardrechsler, to bardzo fajna lokalizacja, wszędzie blisko - tzn. na uczelnie, bo klubów itp. to w pobliżu nie ma. Zależy jak kto widzi studenckie życie
Awatar użytkownika
ardrechsler
Posty: 35
Rejestracja: 12 gru 2011, o 21:10

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ardrechsler »

Aczkolwiek klubowicze mogą sobie wsiąść w autobus 26 na przystanku, który znajduje się naprzeciwko okna. A w zasadzie to najpierw najlepiej na piechotę, bo przecież do ścisłego centrum jest blisko, a potem wrócić autobusem nocnym Koniec reklamy
Melatonina
Posty: 351
Rejestracja: 10 lis 2013, o 11:12

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Melatonina »

Ojej, widzę, że sama będę w grupie, bo moje nazwisko zaczyna się na D.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: LanceArmstrong »

Słyszeliście że od tego roku (skrócenie 65 lat lek) mamy na pierwszym roku straszny zapierdziel? :O
Bo mamy tak: anato, histo, biolomolo, biofiza, biola, chemia, angielski itp
Jakoś nie napawa mnie to strasznym optymizmem
Zeszłoroczni mówili że mieli po 2-3h zajec dziennie i był luz żeby zdać
Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: pherenike »

Chyba wcale nie od tego roku Tzn już z rok (albo i dwa) tak jest

I właśnie mamy mieć lepiej, bo wcześniej od drugiego semestru wchodziła fizjologia, a teraz już jest od drugiego roku.
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ymk »

LanceArmstrong pisze:Słyszeliście że od tego roku (skrócenie 65 lat lek) mamy na pierwszym roku straszny zapierdziel? :O
Bo mamy tak: anato, histo, biolomolo, biofiza, biola, chemia, angielski itp
Jakoś nie napawa mnie to strasznym optymizmem
Zeszłoroczni mówili że mieli po 2-3h zajec dziennie i był luz żeby zdać
To już 3 rok po reformie, nie jesteście pierwsi. No i nie ma sensu rozsiewać plotek o przedmiotach, to co napisałaś jest nieprawdą. Plan na całe 6 lat studiów wasz rocznik ma na stronie od dłuższego czasu, wystarczy sprawdzić. Wy też nie macie dużo godzin do odsiedzenia, szczególnie jak traficie na anatomii na kogoś kto nie sprawdza listy.
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: LanceArmstrong »

No ok, tyle że w linku plan 2014-20 jest to wszystko co napisałem.
Serio nie ma tego aż tak dużo? ~4h dziennie
Czyli dopiero w drugim semestrze mamy po 1 egzaminie z anato i histo?
Reszta zaliczona na podstawie ćwiczeń? Jakieś problemy robią z przedmiotami poza 2. głównymi anatomią i histologią?
thx
rinn
Posty: 20
Rejestracja: 12 lis 2013, o 18:42

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: rinn »

A jest w ogóle w-f na lekarskim? Bo nie widzę go w planie studiów
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: LanceArmstrong »

nie ma, jak starczy sił i ochoty to we własnym zakresie a o zdrowie trzeba dbać
Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: pherenike »

Ludzie z mojego rocznika, którzy poszli na lekarski od razu po maturze (czyli w 2011) mieli jeden semestr wf-u, zaliczany na podstawie obecności (ze trzy razy można było nie być) i raczej można było robić co się chciało (część grała w coś drużynowego, reszta siłownia, ping-pong itp)

Natomiast jak jest po reformie to nie wiem.

Pojawiły się staniny matur 2014 - wróżycie coś dla progu w Lublinie? (wiem, wiem - od tego jest temat czary-mary - ale tutejsi są bardziej zainteresowani Lublinem, więc tu pytam)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości