Co z takimi wynikami?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

Wychodzę z założenia, że czas zawsze się znajdzie. Jednak postawię tymczasowo na weterynarię

chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

Wychodzę z założenia, że czas zawsze się znajdzie. Jednak postawię tymczasowo na weterynarię

Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: wsedek »

jowita715 pisze:Zresztą zważ na to, że będziesz blokować miejsce osobą, które tak na prawdę chcą iść na weterynarie. Bo Ty przecież tak na prawdę nie chcesz.

Trzeba być naprawdę wspaniałomyślną osobą, by brać pod uwagę zajmowanie miejsca

Awatar użytkownika
_Samira_
Posty: 385
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 17:21

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: _Samira_ »

wsedek pisze:
jowita715 pisze:Zresztą zważ na to, że będziesz blokować miejsce osobOM, które tak na prawdę chcą iść na weterynarie. Bo Ty przecież tak na prawdę nie chcesz.

Trzeba być naprawdę wspaniałomyślną osobą, by brać pod uwagę zajmowanie miejsca
Ja bym taką osobę nazwała po prostu normalną.

chlorella95, wg mnie wychodzisz z błędnego założenia. Tzn. nie uważam że weta jest głupim pomysłem - a nuż się spodoba i zostaniesz - ale szanse na to, że pogodzisz studia z przygotowaniem do matury na tyle, żeby się nie dać wykopać z uczelni i solidnie nauczyć na maj są nikłe.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: wsedek »

To większości społeczeństwa jednak daleko do normalności

Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: KatarzynaZSDM »

wsedek pisze:To większości społeczeństwa jednak daleko do normalności

Nie mów, że dopiero teraz się o tym przekonałeś
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: ryniofit8000 »

chlorella95, nawet jeżeli znajdziesz czas na weterynarii, to wątpię, żebyś przy takiej ilości nauki zdobyła motywację do nauki do matury
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: wsedek »

KatarzynaZSDM pisze:
wsedek pisze:To większości społeczeństwa jednak daleko do normalności

Nie mów, że dopiero teraz się o tym przekonałeś

Czynię to sukcesywnie od 19 lat

chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

Mysle, ze ze znalezieniem czasu nie bedzie problemu, gdyz dla chcacego nic trudnego. Chemia w moim przypadku to kwestia wzecia sprawy w swoje rece i niepolegania na autorytecie pani profesor z liceum, bo o czesci rzeczy obowiazujacych dowiedzialam sie dopiero na maturze. W zadanach i arkuszach na czesc nie trafialam a na lekcji slyszalam, ze bor i gal sa nieistotne chodzilam do najlepszego liceum w moim miescie wojewodzkim - bylam jedna z osob, ktore chemie zdaly najlepij no coz, smutne .

Awatar użytkownika
Fify715
Posty: 156
Rejestracja: 31 mar 2013, o 21:29

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: Fify715 »

wsedek pisze:
jowita715 pisze:Zresztą zważ na to, że będziesz blokować miejsce osobą, które tak na prawdę chcą iść na weterynarie. Bo Ty przecież tak na prawdę nie chcesz.

Trzeba być naprawdę wspaniałomyślną osobą, by brać pod uwagę zajmowanie miejsca

Może jestem zbyt empatyczna, ale na miejscu koleżanki Chlorelli bym się tym przejmowała Albo po prostu nie chciałabym być na miejscu osoby, której to miejsce zostało odebrane XD
Awatar użytkownika
sassa
Posty: 312
Rejestracja: 27 cze 2014, o 00:48

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: sassa »

chlorella95, powiem ci z wlasnego doświadczenia, że ciężko jest pogodzić studia z nauką do matury. Ja specjalnie poszłam na polibudę na kierunek techniczny, na którym byłam przekonana że dużo nauki nie będzie - i będę mogla spokojnie uczyć się do matury.
Ale w jakim ja błędzie byłam. pełno czasu pożerały mi dojazdy, okienka między zajęciami (często po 3h), czasem jakiś projekt trzeba było zrobić w parze z kimś, napisać sprawozdanie, prezentację zrobić i wygłosić na zajęciach itp itd. Często do domu wracałam wykończona z brakiem jakichkolwiek chęci do zaglądania w książki do matury. Na szczęście szybko poszłam po rozum do głowy i zrezygnowałam, bo inaczej jestem pewna że straciłabym ten rok, a tak walczę teraz o lek
chlorella95
Posty: 24
Rejestracja: 3 lip 2014, o 21:12

Re: Co z takimi wynikami?

Post autor: chlorella95 »

Nie wiem, ile mialas przedmiotow do poprawy, ale ja mam tylko chemie, ktora moim zdaniem nie jest wielkim wyczynem i jesli zaczne z systematycznoscia powtarzac ja od wrzesnia to mysle, ze dam rade, a w domu sie rozleniwie a czas zamierzam oszczedzic m.in. poprzez zamieszkanie blisko uczelni

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości