Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: pherenike »

Też mi się wydaje, że Melatonina, nie ma się czego bać - mogę się założyć, że z takimi wynikami będzie na pierwszej liście
Awatar użytkownika
ardrechsler
Posty: 35
Rejestracja: 12 gru 2011, o 21:10

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ardrechsler »

pherenike też nie ma się czego obawiać Swoją drogą ciekawy jest ten wzrost ilości chętnych na miejsce. Niby mamy niż, mniej o 30% zdających, wyników dobrych też jest mniej. Coś mi się wydaje, że na I roku pesele będą przede wszystkim zaczynały się od liczby 94
Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: pherenike »

Ja jestem 92 i po raz pierwszy próbuję się dostać na lekarski, może takich jak ja jest więcej
biscuit_94
Posty: 80
Rejestracja: 26 cze 2014, o 19:53

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: biscuit_94 »

adrdrechsler - mój na pewno

Żałuję tylko, że nie składałem w tamtym roku na stomę, nie spodziewałem się tak niskiego progu, tak nie musiałbym się poprawiać
Ale jednak co lekarski to lekarski
kasia123
Posty: 11
Rejestracja: 8 lip 2014, o 08:28

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: kasia123 »

Ile macie punktów na analitykę?
Awatar użytkownika
ardrechsler
Posty: 35
Rejestracja: 12 gru 2011, o 21:10

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ardrechsler »

Nikt tutaj nie chce ze mną mieszkać? Czy na listy czekacie z mieszkaniami i po prostu załatwiacie przy okazji wiezienia wyników? Gdzie planujecie mieszkać? Stancje gdzieś w pobliżu, akademiki?
biscuit_94
Posty: 80
Rejestracja: 26 cze 2014, o 19:53

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: biscuit_94 »

Ja co prawda mam blisko do uczelni, ale moi znajomi czekają na listy, także trochę się pospieszyłeś z tym mieszkaniem
Melatonina
Posty: 351
Rejestracja: 10 lis 2013, o 11:12

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Melatonina »

pherenike pisze:Też mi się wydaje, że Melatonina, nie ma się czego bać - mogę się założyć, że z takimi wynikami będzie na pierwszej liście
Nie o siebie się martwię tylko o chłopaka 167 pktów
medyczka94
Posty: 34
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 14:54

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: medyczka94 »

Eh i WUM z pierwszej listy a w Lublinie trzeba będzie czekać do 2 albo 3 listy. To dołujące
Awatar użytkownika
ardrechsler
Posty: 35
Rejestracja: 12 gru 2011, o 21:10

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ardrechsler »

biscuit_94 pisze:Ja co prawda mam blisko do uczelni, ale moi znajomi czekają na listy, także trochę się pospieszyłeś z tym mieszkaniem
Ok, dzięki za odpowiedź. W takim razie przy listach ruszę z promocją
LanceArmstrong
Posty: 179
Rejestracja: 8 lip 2012, o 14:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: LanceArmstrong »

Ja bardzo dobre opinie słyszałem o akademiku, tak więc to będzie mój wybór. Ja i tak uczę się w zatyczkach do uszu więc co mi za różnica, byle blisko tanio i przytulnie a to już kwestia wystroju swojego pokoju
Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: pherenike »

Melatonina pisze:
pherenike pisze:Też mi się wydaje, że Melatonina, nie ma się czego bać - mogę się założyć, że z takimi wynikami będzie na pierwszej liście
Nie o siebie się martwię tylko o chłopaka 167 pktów
No to powodzenia dla niego
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: młody technik »

LanceArmstrong pisze:Ja bardzo dobre opinie słyszałem o akademiku, tak więc to będzie mój wybór. Ja i tak uczę się w zatyczkach do uszu więc co mi za różnica, byle blisko tanio i przytulnie a to już kwestia wystroju swojego pokoju
To zależy z kim mieszkasz. Czasem jest tak, że nawet jak współlokator jest OK to w jego zachowaniu do szału doprowadza Cię dosłownie wszystko.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości