GDZIE LEPIEJ NA FIZJO? AWF-Y CZY UMEDY?

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
fizolizo
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2014, o 13:22

GDZIE LEPIEJ NA FIZJO? AWF-Y CZY UMEDY?

Post autor: fizolizo »

JAK W TEMACIE.

Jakbyście mieli doradzić: AWF czy UMED.
U mnie to akurat wybór raczej pomiędzy Warszawskim AWF a UMED-em w Łodzi.

Słyszałem, że mimo, że niższe progi na AWF-ach to tam lepiej, bo potem wieksze szanse, na zostanie fizjoterapeutą w np. klubach sportowych etc. i ogólnie- lepiej. A umedy to wydają się takie typowo pod jakiś słabo opłacany szpital czy tam senatorium

Ale to mogą być typowe polskie, głupkowate opinie, które tylko istnieją w internetach. Jak jest?
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: GDZIE LEPIEJ NA FIZJO? AWF-Y CZY UMEDY?

Post autor: Haku »

Na AWFach masz dużo zajęć sportowych, z tego co słyszałam, uczą całkiem praktycznych rzeczy. Na medycznym zdobywasz dużo wiedzy medycznej, która sie zazębia na różnych przedmiotach i stanowi punkt wyjścia do jakiegoś rozważania. Faktycznie, w klubach troche lepiej patrzą na studentów AWFu, ale z UMem jako tako się nie zgodzę. Pozatym szpitali i sanatoriów jest więcej niż klubów sportowych. Chociaż ostatnio są tam jakieś spore cięcia etatów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość