ug fir/ekonomia czy pg zarzadzanie inż.

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
kate132
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2014, o 13:34

ug fir/ekonomia czy pg zarzadzanie inż.

Post autor: kate132 »

Mam pytanie, właściwie prosbe o opinie na temat fir i ekonomii na ug a takze zarządzania inż. na pg po czym widzicie większe perspektywy, z zarzadzanie inż ma rozne specjalnosci produkcji, marketing, srodowiska pracy, finansowe, it(ale ten na pewno mnie nie interesuje a widzaialm opinie tylko o tej specjalności). Natomiast ekonomia i fir sa dość podobne i nie wiem który z kierunków jest"lepszy po prostu prosze o opinie tych kierunkow i specjalnosci, prosze tylko nie pisać, że mam wybrać to co mnie interesuje, bo te kierunki najlepiej mi pasuja zaraz po gosp. przestrz. na ug dostałam się na nią, i pasowałaby mi praca w urzedzie np. projektowanie interesuje mnie mniej, ale usłyszałam wiele złych opinii na temat przyszlosci po tym kierunku i nie wiem co o tym mysle moze w przyszlosci polaczylabym to z ekonomia?
kate132
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2014, o 13:34

Re: ug fir/ekonomia czy pg zarzadzanie inż.

Post autor: kate132 »

chodzi mi ogolnie o opinie niekoniecznie o tych uczelniach:) ale będę także wdzięczna za opinie studentów z tych uczelni:)
kate132
Posty: 9
Rejestracja: 25 cze 2014, o 13:34

Re: ug fir/ekonomia czy pg zarzadzanie inż.

Post autor: kate132 »

moze ktoś podzieli się opinią o zarzadzaniu inż. lub o finasach:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości