II tura postępowania rekrutacyjnego WUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
klosiek
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2014, o 14:32

II tura postępowania rekrutacyjnego WUM

Post autor: klosiek »

Witam,
Złożyłem rekrutację na elektroradiologię na WUMie. Dnia 09 lipca powiadomiono mnie że znalazłem się na liście rezerwowej. Dodano również że 14 lipca w godzinach popołudniowych dostanę informację o dalszym postępowaniu rekrutacyjnym. Jest godzina 21:20 ,a ja wciąż nie dostałem żadnego powiadomienia. Czy ktoś jeszcze ma podobny problem?
Awatar użytkownika
klosiek
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2014, o 14:32

Re: II tura postępowania rekrutacyjnego WUM

Post autor: klosiek »

Jest 15 lipca ,a ja wciąż nie dostałem żadnej informacji. Jeśli do godziny 15.00 nie dostanę powiadomienia ,najwidoczniej będzie trzeba załatwiać sprawę telefonicznie . Dziwne ,że uczelnia takiego formatu ,zaniedbała taką sprawę.
Czy ktoś jeszcze boryka się z takim samym problemem ?

Przepraszam za podwójnego posta
exsi
Posty: 26
Rejestracja: 28 cze 2014, o 22:09

Re: II tura postępowania rekrutacyjnego WUM

Post autor: exsi »

Ja niby jestem daleko na liście rezerwowej na elektroradiologii na WUMie ale również nie dostałam wczoraj i dziś żadnej wiadomości Słyszałam, że Ci co się dostali w II turze otrzymali wiadomości

annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: II tura postępowania rekrutacyjnego WUM

Post autor: annusza »

Ktoś tu na forum pisał, że osoby, które się nie zakwalifikowały z danej listy, otrzymują informację później.
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: II tura postępowania rekrutacyjnego WUM

Post autor: oogmeeway »

U mnie już jest.
exsi
Posty: 26
Rejestracja: 28 cze 2014, o 22:09

Re: II tura postępowania rekrutacyjnego WUM

Post autor: exsi »

No u mnie już też jest

Awatar użytkownika
klosiek
Posty: 26
Rejestracja: 9 lip 2014, o 14:32

Re: II tura postępowania rekrutacyjnego WUM

Post autor: klosiek »

Tak ,zgadza się - już jest. Jestem pierwszy na liście -_-. No nic ,idzie czekać do jutra. Dzięki za odpowiedź .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości