Gumed czy UMB???

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nelson95
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2014, o 09:21

Gumed czy UMB???

Post autor: nelson95 »

Chciałem zapytać o wasze opinie dotyczące tych dwóch uczelni oraz czym sie kierować przy wyborze. Dostałem się do obu, ale nie wiem który będzie lepszy.

Prosze pomóżcie, bo mimo przeczytania różnych opinii na ich temat nadal nie wiem na co się zdecydować
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gumed czy UMB???

Post autor: Medycyna Lwów »

naprawdę nie wiesz - GUMed bez chwili wahania.
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Gumed czy UMB???

Post autor: Argentum »

Kaamil pisze:naprawdę nie wiesz - GUMed bez chwili wahania.
Kiepska rekomendacja, rozumiem, że słowo moderatora i człowieka, który ma ileś tam postów coś znaczy, jednak jednozdaniowa odpowiedź w kwestii przyszłych studiów mnie (osoby, która ma podobny problem i podłącza się do tego wątku) nie satysfakcjonuje. Więcej Kamilu, więcej!
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Gumed czy UMB???

Post autor: Medycyna Lwów »

od tego jest miliony tematów na forum do czytania- ja wykorzystuje swój tylko autorytet D
za duży upał by mi się elaboraty chciało pisać, sorry
homin
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:45

Re: Gumed czy UMB???

Post autor: homin »

Tyle już było na ten temat. Poczytaj. Ja jestem z Lublina. Tu studiuję i jest mi dobrze. Przed rozpoczęciem nauki też zbierałem opinie. Do Białego dostałem się ale odradzono mi. Nie studiowałem tu tak więc mogłem posłuchać a nie przeżyć gdybym miał wybrać- GUM ale to moja skromna rada. Musisz sam podjąć decyzję. pozdr.
Awatar użytkownika
inarlie
Posty: 121
Rejestracja: 13 gru 2013, o 13:14

Re: Gumed czy UMB???

Post autor: inarlie »

Homin, ja również jestem z Lublina. I mam dylemat - Gumed czy Lublin. Przeraża mnie trochę odległość od domu. Jak często bywasz w Lubline?
Z resztą, napiszę na pw.
Awatar użytkownika
inarlie
Posty: 121
Rejestracja: 13 gru 2013, o 13:14

Re: Gumed czy UMB???

Post autor: inarlie »

Oj, źle zrozumiałam. Gorąco mi siadło na mózg.
Horus
Posty: 9
Rejestracja: 26 cze 2013, o 13:07

Re: Gumed czy UMB???

Post autor: Horus »

HAHA oczywiscie ze gumed! w porownaniu z nim bydgoszcz to syf(miałem okazje byc na obu uczelniach).
medstudentka
Posty: 13
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:58

Re: Gumed czy UMB???

Post autor: medstudentka »

dlaczego uczelnia w Bydgoszczy to syf ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości