Dokumenty do wys?ania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
grzegorzp
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2014, o 10:15

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: grzegorzp »

No w?a?nie mi mówi?a ?e w Warszawie by?o jasno napisane ?e ma z?o?y? dokumenty a tutaj nie widzia?a czego? takiego.
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Matjozi »

To niech sprawdzi sobie jaki by? próg punktowy na list? rezerwow? i czy jest ponad nim. Je?li tak by?o, to przez te kilka dni, kiedy by?a mo?liwo z?o?enia dokumentów, powinna by?a je z?o?y?. Komunikaty na stronie kandydata trzeba sprawdza? na bieco. Mia?aby napisane co? w stylu: Kandydat zakwalifikowany na list? rezerwow?. Prosz? z?o?y? dokumenty. - dla mnie to jest jasno napisane
grzegorzp
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2014, o 10:15

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: grzegorzp »

co? takiego ma.
Wg. tego
zabrak?o jej do zakwalifikowania si?, ale wg listy rezerwowej to by?a na niej od pocz?tku. Wi?c. lipa?
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: Matjozi »

A nie mo?e zadzwoni? do komisji i si? zapyta
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: szska »

Je?li by?a na rezerwie i nie dostarczy?a dokumentów w terminie no to jest nieprzyj?ta, to nie jest nic nadzwyczajnego i musia?o o tym pisa? na prawo i lewo w regulaminach (nie wiem czy w systemie bo nie pami?tam), jako? ka?dy o tym wie i ?le te dokumenty, nie ma do kogo mie? ?alu, bo czasu na rekrutacje jest sporo i trzeba przem?czy? i zapozna? si? z zasadami jak jest na ka?dej uczelni. Moim zdaniem lipa i nie wiem czy da si? to odkr?ci?.
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: sandoz »

W komunikacie komisji jest ,ze do 23 lipca do g.16 papiery ci zakwalifikowani i rezerwa !
grzegorzp
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2014, o 10:15

Re: Dokumenty do wys?ania

Post autor: grzegorzp »

sandoz pisze:W komunikacie komisji jest ,ze do 23 lipca do g.16 papiery ci zakwalifikowani i rezerwa !
w poprzednim komunikacie by?o ?e do 16 lipca do g.16, wi?c po ka?dej turze tak jest.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości