Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: PrzebiegłyJeż »

medicalcareer, Link do matury
zobacz-ten-plik.pdf
(2.65 MiB) Pobrany 24 razy
W tym zadaniu napisane jest, że długi dzień to więcej niż 10 godzin (nie 11).
Awatar użytkownika
medicalcareer
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2014, o 12:38

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: medicalcareer »

W takim razie źle zapamiętałem swoją odpowiedź
Jednakże musiałem napisać 10 godzin", bo nie dopatrzyłem się na pewno w niej żadnego błędu podczas wglądu.
PrzebiegłyJeż
Posty: 336
Rejestracja: 29 kwie 2014, o 19:53

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: PrzebiegłyJeż »

medicalcareer pisze:W takim razie źle zapamiętałem swoją odpowiedź
Jednakże musiałem napisać 10 godzin", bo nie dopatrzyłem się na pewno w niej żadnego błędu podczas wglądu.
W takim razie pisz odwołanie bo ja dałem taką samą odpowiedź i mi zaliczono.
Awatar użytkownika
medicalcareer
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2014, o 12:38

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: medicalcareer »

W takim razie pisz odwołanie bo ja dałem taką samą odpowiedź i mi zaliczono.[/quote]

Polepszyłeś mi humor Dzięki za odpowiedź!
Awatar użytkownika
Fantazmic
Posty: 268
Rejestracja: 23 sty 2014, o 22:00

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: Fantazmic »

Byłem wczoraj na wglądzie swojej pracy.
Przywitała mnie bardzo miła, wesoła Pani (trochę sobie z nią pogadałem o różnych rzeczach i się razem pośmialiśmy ).

Tam, gdzie myślałem, że mam punkt - nie było go, a tam, gdzie myślałem, że mam źle - punkt był.
Już po maturze wiedziałem, że źle zaznaczyłem etap mitozy, zapomniałem o słówku mutualizm i nie dorysowałem strzałek, także 3pkt (5%) poleciało na wstępie.

W zadaniu 25b musiałem zupełnie inaczej przeczytać treść na maturze, bo dopiero na wglądzie przeczytałem, że chodzi o uzasadnienie tego, że proces ten zachodzi u organizmów prokariotycznych (a ja napisałem na czym polega ten proces ).

W jakimś doświadczeniu z naświetlaniem ponad 10 godzin i wernalizacją odniosłem się tylko do naświetlania (napisałem dosłownie ponad 10 godzin i to było dobrze), a o wernalizacji zapomniałem, przez co punkt poleciał.

Odpowiedzi do niektórych zadań miałem zupełnie inne, niż w kluczu, a i tak je uznawali, także to jest jakiś mit z tym trudnym kluczem z biologii i wstrzeliwaniem się w niego.
W życiu widziałem jedynie 3 arkusze, z czego jeden zrobiłem cały (ten na maturze z tego roku ).

Na wgląd polecam jechać jednak wszystkim, nie tylko tym, co mają jakieś zastrzeżenia.
Teraz wiem, jak dokładniej odpowiadać na pytania i wiem, żeby bardzo dokładnie (nawet po napisaniu całej pracy) czytać pytania.
kardiogirl
Posty: 188
Rejestracja: 8 lip 2012, o 05:17

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: kardiogirl »

oni tak robia , chociaz mialabys racje to i taak beda sie czepiac jednego slowka i nie dodadza pkt
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: Giardia Lamblia »

piskle, nie kopiuj postów
kapitan47
Posty: 128
Rejestracja: 28 lis 2014, o 17:01

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: kapitan47 »

Ja jak próbowałem się odwołać od wyniku to wysłali mi kopię odpowiedzi którą wysyłają 90% uczniom /. CKE to samo.
Cashmire
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2015, o 19:11

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: Cashmire »

Czy ktoś z was pisał podanie o wgląd do pracy drugi raz(jeśli przepadł mu termin)? Zgubiłam klucz do swojej skrzynki, a że reszta domowników jest na wakacjach ze swoim(drugim) kluczykiem ja zostałam bez dostępu do poczty. Nie przejmowałam się tym za bardzo bo byłam pewna, że skoro podałam numer telefonu i adres e-mail to skontaktują się ze mną w ten sposób, tymczasem dzisiaj wygrzebałam z pomocą linijki pismo z OKE Poznań i okazało się, że termin już mi przepadł. Ja wiem, że za głupotę się płaci, ale może ktoś był w podobnej sytuacji i przyznano mu kolejny termin?
cyjanowodor93
Posty: 194
Rejestracja: 29 cze 2013, o 18:02

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: cyjanowodor93 »

Jedzie ktoś jutro do oke Gdańsk?

qzzzar
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2015, o 13:34

Re: Wgląd do matury - odwoływanie się od wyniku

Post autor: qzzzar »

Czy istnieje możliwość aby praca maturalna została przysłana do szkoły w której się uczyłem ?
Chodzi mi o wgląd do tej pracy w placówce szkoły w obecności nauczyciela.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości