stacjonarny lekarski,lekarsko-dent a niestacjonarny GRUPY

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Asiowa199991
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:09

stacjonarny lekarski,lekarsko-dent a niestacjonarny GRUPY

Post autor: Asiowa199991 »

Hej
dostałam się na niestacjonarną stomę w Łodzi, mimo ze liczę ze troszkę jeszcze spadnie i dostanę się na stacjonarne to mam pare pytań

Jak to jest
Studenci na niestacjonarnych (płatnych) są pomieszani ze studentami z stacjonarnych, czy grupy są oddzielnie i każdy wie kto jest z jakich typów studiów?

Z góry dziękuję za odpowiedź
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: stacjonarny lekarski,lekarsko-dent a niestacjonarny GRU

Post autor: Mr_Sandman »

Wszyscy pomieszani ( z tego co mi jest wiadomo ), a próg z pewnością jeszcze spadnie.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: stacjonarny lekarski,lekarsko-dent a niestacjonarny GRU

Post autor: Giardia Lamblia »

Asiowa199991 pisze:Studenci na niestacjonarnych (płatnych) są pomieszani ze studentami z stacjonarnych, czy grupy są oddzielnie i każdy wie kto jest z jakich typów studiów?
Jak sam nie powiesz nikomu, to nikt nie będzie wiedział.

Grupy są układane na podstawie wyników testu z angielskiego.
Asiowa199991
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2014, o 23:09

Re: stacjonarny lekarski,lekarsko-dent a niestacjonarny GRU

Post autor: Asiowa199991 »

A czy jest mozliwość że to jakos wyjdzie? np dostane w trakcie studiów jakies dokumenty gdzie bedzie to napisane? rozumiem, ze na pewno podczas oplaty ale czy jeszcze jest jakas mozliwosc ze cos dostane i ktos zobaczy wiem glupie pytania ale mi po prostu glupio.
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: stacjonarny lekarski,lekarsko-dent a niestacjonarny GRU

Post autor: Giardia Lamblia »

Ja nie mogę, przecież to żaden wstyd. Jak komuś przeszkadza, że płacisz, to jego problem, nie Twój. Wyluzuj! Od głupoli radzę się odizolować

No chyba, że będziesz rozdawać na lewo i prawo hasło do Wirtualnej Uczelni to może rzeczywiście się wydać

Wszelkie ważne papiery odbierasz osobiście lub są wysyłane pocztą na adres, który Ty podałaś. Jeżeli nikt nie przegląda Twoich listów to będzie ok.
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: stacjonarny lekarski,lekarsko-dent a niestacjonarny GRU

Post autor: Dr Who »

Giardia, zaciekawiło mnie to co piszesz o układaniu grup względem pkt. językowych. Czyli jak rozumiem osoby z grupy nr 1 mają najwyższe wyniki z testu, co przekłada się na najwyższy poziom zaawansowania grupy z języka angielskiego i im dalsza grupa tym wyniki gorsze i poziom niższy?
Jak to wygląda?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: stacjonarny lekarski,lekarsko-dent a niestacjonarny GRU

Post autor: Giardia Lamblia »

Dr Who pisze:Czyli jak rozumiem osoby z grupy nr 1 mają najwyższe wyniki z testu
Tak
Dr Who pisze:co przekłada się na najwyższy poziom zaawansowania grupy z języka angielskiego
Nie do końca
Dr Who pisze:im dalsza grupa tym wyniki gorsze
No tak.
Dr Who pisze:i poziom niższy?
Nie do końca.

Grupy od 1-30 mają angielski na poziomie zaawansowanym - jest to jeden i ten sam poziom, wspólne kolokwia/egzaminy. Tutaj uczymy się tylko słówek i zwrotów. Wychodzą z założenia, że gramatykę, taką chociażby i podstawową, wszyscy znają. W końcu maturę zdali

Grypy od 31-32 mają angielski na poziomie podstawowym - nie wiem jak wygląda.

Testy są układane na podstawie tego materiału, który zrealizowała każda z grup. Czyli, jeżeli jakaś grupa jest do tyłu z materiałem, to wszyscy na tym zyskują, a nikt nie traci (bo test jest z tego, co przerobiła ta grupa). Nie ma przypadku, żeby pytali o coś skomplikowanego, czego akurat w Twojej grupie nie było na zajęciach.

Akurat angielskim to bym się nie przejmował
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości