Do wynajęcia pokój dla dwóch osób w Krakowie, TYLKO 440zł

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
ola_93
Posty: 2
Rejestracja: 3 sie 2014, o 18:49

Do wynajęcia pokój dla dwóch osób w Krakowie, TYLKO 440zł

Post autor: ola_93 »

Hej,
jestem studentką medycyny (II rok) i razem z koleżanką poszukuję dwóch osób, które chciałyby wynająć wspólnie przestronny, w pełni umeblowany, 23 metrowy pokój z balkonem. Dostępny od września. Do tego bardzo przystępna cena, korzystne warunki i dwie sympatyczne współlokatorki.
Bardzo korzystny dojazd do budynków UJ (bezpośrednio dwa tramwaje i autobus), dworca i Rynku.

W mieszkaniu są łącznie 3 nieprzechodnie pokoje, 2 balkony, kuchnia, łazienka (z pralką), toaleta oraz przedpokój (łączny metraż 70 m2).

Koszt wynajmu to jedyne 440 zł na osobę + opłaty: prąd, woda, gaz oraz Internet (w sumie około 500 kilkudziesięciu złotych).

Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Turniejowej w cichej i przyjemnej okolicy, 3 minuty od przystanku tramwajowego i autobusowego, skąd jest wygodne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta. W sąsiedztwie znajduje się Carrefour i trzy Biedronki.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na oglądanie mieszkania, pisz wiadomość lipska.ola.[at].pl lub zadzwoń 721301783
Mogę wysłać na maila zdjęcia pokoju, a od środy jestem w Krakowie więc chętnie umówię się na oglądanie mieszkania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości