ksiażki i rozpoczecie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aspiring17
Posty: 176
Rejestracja: 11 lis 2010, o 13:42

ksiażki i rozpoczecie

Post autor: aspiring17 »

jestem zielony i nic nie wiem o studiach a wiec pytam: jak to jest z materaialami, jakism ksiazkami na studiach? czy na stronie um poznan beda zamieszczone jakies materialy? nie moge na tej stronie znalezc nic odnosnie rozpoczecia czyli daty, miejsc itd. czy ktos cokolwiek wie?
pozdrowienia od zielonego studenta
aligator99
Posty: 38
Rejestracja: 30 lis 2012, o 20:13

Re: ksiażki i rozpoczecie

Post autor: aligator99 »

Witam

Oj ja też sie przyłączę do pytania.Ja również jestem zielony/a w szczególności przyłączam się do pytania o targi studenckie podczas których można kupić podręczniki od doświadczonych kolegów koleżanek .

Proszę Was podzieldzcie się wiedzą z nami .Przyszłymi studentami
Awatar użytkownika
mimbla00
Posty: 135
Rejestracja: 12 lut 2013, o 11:17

Re: ksiażki i rozpoczecie

Post autor: mimbla00 »

Jak złożysz już papiery to obserwuj stronę UMP z aktualnościami dla Twojego wydziału. Tam są informacje o spotkaniach itd podawane. Oprócz tego można dołączyć do grupy na fb RUSS i UMP tam też wstawiają różne informacje. Co do spisu książek to tak jak wcześniej pisał/a beth91 sylabusy też są na stronie. Co prawda czasami, np na stomie na rok I podanych jest za dużo przedmiotów (nie mieliśmy radiologii itd), ale książki wszystkie są aktualne. Kupujesz je przez neta lub całe komplety bądź też pojedyncze książki od starszych studentów. Ogłoszenia możesz znaleźć zarówno na forum jak i na grupie fb sprzedam/kupię książki kierunki medyczne cała Polska". No i też sam/a możesz się ogłaszać. Oczywiście książek których nie uda Ci się kupić możesz wypożyczyć w biblio lub kupić na Niecałej lub u Żyda (co wcześniej też zostało powiedziane). Nie są to duże wydatki, a nie każdą książkę opłaca się mieć.

U nas szybko została założona grupa na fb z naszym kierunkiem i co bardziej ogarnięci ludzie lub też mających znajomych na starszym roku wstawiali wiele przydatnych informacji Polecam to zrobić. Jak coś to pytajcie śmiało
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości