z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
oenomaos
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2014, o 13:28

z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: oenomaos »

Witam, czy są tu osoby które przenosiły się ze studiów niestacjonarnych z kierunku wojskowo lekarskiego na stacjonarny? czy wie ktoś czy istnieje taka możliwość wgl?
i jeszcze jedno jest ktoś taki kto idzie na niestacjonarke z myślą o przenosinach?
pozdrawiam
KiKa14
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2014, o 11:51

Re: z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: KiKa14 »

Hej, ja mam nadzieję, że wkrótce dostanę się na niestacjonarny wojlek i będę próbowała się przenieść na stacjo. Podobno możliwości są dwie: poprawa maturki lub wysoka średnia z egzaminów
adu93
Posty: 95
Rejestracja: 4 lut 2014, o 16:51

Re: z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: adu93 »

Z wcześniejszych wpisów na forum wynika raczej, że jedyną możliwością przenosin jest poprawa matury, wysoka średnia już nie wchodzi w grę niestety. /
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: mrsdavis »

KiKa14, z tą wysoką średnią to jakaś potwierdzona informacja? Jak pisze adu93, uczelnie raczej już nie przenoszą na tej podstawie.
KiKa14
Posty: 12
Rejestracja: 4 sie 2014, o 11:51

Re: z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: KiKa14 »

Hm, jeśli faktycznie tak jest to trochę szkoda mrsdavis, dowiadywałam się o to w tamtym roku, możliwe, że się coś zmieniło.
Postaram się jutro dowiedzieć co i jak
oenomaos
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2014, o 13:28

Re: z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: oenomaos »

to ja już jestem na niestacjonarce i własnie szukam opcji:D bo 6 lat po tyle kasy nie dam rady
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: pistolet007 »

to lepiej się zastanowić oenomaos, czy jesteś tego pewny, bo z poprawianiem matury studiując medycynę jest podobno ciężko. Możliwe, ale ciężkie i nie wszystkim się udaje. Co jeśli nie wyjdzie i na 3 roku staniesz, rozejrzysz się i okaże się, że nie udało się poprawić a pieniądze się skończyły ? Idąc na niestacjonarny trzeba wiedzieć, że ma się
taką 6-letnią możliwość finansową przynajmniej w miarę pewną :f
Anakin123
Posty: 179
Rejestracja: 7 sie 2013, o 17:00

Re: z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: Anakin123 »

Zgadzam się całkowicie z [at] - jasne, że jak chyba każdy (zdrowy na umyśle ) wolałbym za studia nie płacić w ogóle a przynajmniej jak najkrócej ale idąc na nie zdaję sobie sprawę, że może się okazać, że niestety ale nie da rady przenieść się na stacjo i nie wyobrażam sobie np. po 3 latach rzucić studia z powodu braku kasy każdy zrobi jak zechce, ale to dopiero jest ból wyrzucić w błoto 90 tys i stracić 3 lata życia niestety, ceny są jakie są i czasami nie da się niektórych rzeczy przeskoczyć, oczywiście można raz wziąć sobie rok dziekanki i wyjechać do pracy na zachód, ale nie oszukujmy się - przy dobrych wiatrach w rok odłoży się na kolejny rok studiów, a co dalej?
oenomaos
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2014, o 13:28

Re: z niestacjonarnego woj-leku na stacjonarny

Post autor: oenomaos »

wiem że ciężko:/ i liczę się z tym ze na pierwszym roku raczej słabo to wygląda bo najciężej podobno, ale jeśli by tak bardzo chcieć i się bardzo przyłożyć to może choć po 2 roku albo nawet 3.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości