[Link] Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
miholp94
Posty: 61
Rejestracja: 31 lip 2013, o 16:16

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: miholp94 »

marc45 pisze:podbijam pytanie o GUMed. w poprzednich latach we wrześniu jeszcze się coś ruszało?
Tak. Cierpliwości, ruszało się i to dosyć mocno, bo wzięli wszystkich ze 170 i kilka ze 169.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: czytowazne »

Dzwonili do mnie chyba 26 września z Gdańska, miałam 169 i 77% z biologii. W tym roku warunek z biologii może być wyższy bo lepiej wypadła.

promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: promyczek14175 »

nimfka pisze:Patrząc chociażby na zeszłoroczny temat z progami to i w październiku ludzie dostawali informacje, że się dostali
Ja tam wolę mieć pewny Szczecin niż martwić się o Bydgoszcz, która może mnie weźmie pod koniec września (82.75 pkt). Do Bydgoszczy mam ponad 4 h mniej drogi, ale wolę mieć spokojną pewność.
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

promyczek14175 pisze:
nimfka pisze:Patrząc chociażby na zeszłoroczny temat z progami to i w październiku ludzie dostawali informacje, że się dostali
Ja tam wolę mieć pewny Szczecin niż martwić się o Bydgoszcz, która może mnie weźmie pod koniec września (82.75 pkt). Do Bydgoszczy mam ponad 4 h mniej drogi, ale wolę mieć spokojną pewność.
Ja jesli dostanę się jakoś na koniec sierpnia czy początek września to też zdecydowanie wolę pójść tam niż czekać kolejny miesiąc w stresie i niepewności.

Awatar użytkownika
strzykawka
Posty: 70
Rejestracja: 12 lip 2014, o 13:32

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: strzykawka »

nimfka pisze:
promyczek14175 pisze:
nimfka pisze:Patrząc chociażby na zeszłoroczny temat z progami to i w październiku ludzie dostawali informacje, że się dostali
Ja tam wolę mieć pewny Szczecin niż martwić się o Bydgoszcz, która może mnie weźmie pod koniec września (82.75 pkt). Do Bydgoszczy mam ponad 4 h mniej drogi, ale wolę mieć spokojną pewność.
Ja jesli dostanę się jakoś na koniec sierpnia czy początek września to też zdecydowanie wolę pójść tam niż czekać kolejny miesiąc w stresie i niepewności.

też tak uważam zresztą warto mieć więcej czasu na znalezienie mieszkania itp.
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

Dokładnie, ale zaczynam się obawiać, że i tak będę musiała czekać do końca września. Nie wiadomo czy i kiedy PUM poda kolejną listę, musiałoby +- 40 osób nie złożyć/wycofać papiery. Niby nie tak dużo, ale przy już i tak niskim progu boję się, że jeszcze długo poczekamy.

Awatar użytkownika
Arkadiopol
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2012, o 17:00

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Arkadiopol »

Ja mam jeszcze nadzieję, że w Bydgoszczy próg spadnie poniżej 82,5 p.
Jak na razie woj-lek Łódź mnie zdołował, że się tam nie zapisałem
Awatar użytkownika
saarenka
Posty: 438
Rejestracja: 29 cze 2013, o 23:10

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: saarenka »

ale na woj lek nie jest tak latwo przejsc testy sprawnosciowe, kolega mial w dziecinstwie alergie i juz odpadl
Dr Who
Posty: 127
Rejestracja: 24 lip 2013, o 19:38

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Dr Who »

saarenka pisze:ale na woj lek nie jest tak latwo przejsc testy sprawnosciowe, kolega mial w dziecinstwie alergie i juz odpadl
Wyczuwam dobre poczucie humoru.

O jakich testach sprawnościowych kochanie piszesz? Bo chyba nie na cywila. Ja obecnie jestem przyjęty na lekarski na umedzie na wydziale woj-lek i na PUM i testów nie przechodziłem.

Co do progów to owszem, Łódź i Szczecin zaskoczyły miło w tym roku i wiele osób pluje sobie w brodę teraz. Ale Arkadio, nóż widelec spadnie w Bydgoszczy lub Katowicach
Awatar użytkownika
Lika
Posty: 345
Rejestracja: 3 sie 2012, o 10:56

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Lika »

testy są na woj-lek ale ten z MON.
na woj-lek zwykły tudzież cywilny, żadnych testów nie ma. On różni się od leku tym, że ma woj w nazwie, i chyba kilka dodatkowych przedmiotów z wojskiem. To tak piszę jakby ktoś nie wiedział.
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: nimfka »

Arkadiopol pisze:Ja mam jeszcze nadzieję, że w Bydgoszczy próg spadnie poniżej 82,5 p.
Jak na razie woj-lek Łódź mnie zdołował, że się tam nie zapisałem
Mam identyczną sytuację, tylko ją jeszcze wiążę nadzieję z PUM, 1 punkcik.


Ludzie. temat wojleku był już wałkowany na forum milion razy, a widzę, że sporo osób wciąż nie jest zorientowana i pisze bzdury. Mylicie wojlek MONu, który faktycznie wiąże się ze służbą wojskową i testami sprawnosciowymi (które były już jakoś w maju tak w ogóle) z wojlekiem cywilnym, który od leku różni się dosłownie 4 przedmiotami (przysposobienie obronne, historia medycyny wojskowej, strzelectwo i jeszcze jeden, którego zapomniałam) i większą ilością wfu (tego ostatniego nie jestem pewna, ale gdzieś mi się obiło o uszy, że obowiązkowy basen? Proszę mnie poprawić jak się mylę ).
Najpierw się dowiedzcie co i jak, zamiast powtarzać bzdury.

Awatar użytkownika
Aksolotl
Posty: 1212
Rejestracja: 1 mar 2014, o 21:13

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Aksolotl »

Coz, jakikolwiek obowiazkowy wf to wiecej wf-u niz na UMedowskim zwyklym leku w Lodzi

cllaudek
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:48

Re: Progi punktowe 2014 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: cllaudek »

Myślicie, że w poniedziałek w Łodzi jeszcze coś spadnie zwykły lek, czy na razie nie ma szans?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości