AR Lublin - Weterynaria

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
MKcm
Posty: 16
Rejestracja: 26 lip 2012, o 10:02

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: MKcm »

W takim razie zaznaczam B1 i koniec, nie będę się już nad tym więcej zastanawiać. Dzięki
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

Jeśli ktoś z Was dostał się do Lublina i chciałby wspólnie wynająć mieszkanie z bliźniakami z drugiego roku wety to czekam na priv
Na pewno będzie Wam łatwiej, bo możemy okazać się pomocni jeśli chodzi o studia, a poza tym znamy już trochę Lublin
phocoena
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2014, o 09:39

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: phocoena »

Hej!
Powoli rozglądam się za pokojem niedaleko uczelni. Rekrutuje się na niestacjonarne. Liczę, że 220 pkt wystarczy:P

Mam ze sobą kota i obawiam się, że większość mieszkań jest bez zwierząt, a nie chciałabym zostawić mojej kici w domu.
Czy jest szansa wynajęcia pokoju (oczywiście 2 os) w cenie akademika (300)? I czy ktoś z wet byłby zainteresowany wspólnym poszukiwaniem we wrześniu?
baartku
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2012, o 21:00

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: baartku »

Wydaje mi sie, ze marne szanse na wynajecie pokoju dwuosobowego w cenie 300zl. No chyba, ze gdzies w jakichs odleglych dzielnicach, ale tez nie sadze

phocoena
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2014, o 09:39

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: phocoena »

Chodzi mi o 300 zł od osoby, najlepiej ze wszystkimi opłatami:) Chcę zmieścić się w cenie akademika, ale potrzebuję kącika dla kota.
Widziałam takie ogłoszenia w necie i zastanawiam się na ile to się pokrywa z rzeczywistością (płaciłam swojego czasu w Gdyni 340 zł/os w pokoju dwuosobowym, a potem okazało się że właściciel nie pilnował rachunków i trzeba było pod koniec płacić więcej.)
Wiem, że Gdynia to nie Lublin, po za tym nie miałam jeszcze okazji odwiedzić Lublina i dlatego pytam jak to wygląda:)
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: JellyTime »

Za 300 złotych będzie ciężko. 400-450 na osobę to taka przeciętna cena za dwójkę, z tego co się orientuję. Jeśli znalazłaś coś za 300, zwróć uwagę, w jakiej dzielnicy jest mieszkanie.
Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: kuszumai »

Nie wiem jak w innych akademikach, ale w Dodku ludzie trzymali różne zwierzaki (legalnie czy nie - nie wiem, ale były).
MagdaSob
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2014, o 09:42

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: MagdaSob »

przekopiuję swój post z innego wątku bo tam podobno nie miejsce na niego:)

Witajcie,
A ja mam nietypowe pytanie. Chodzi mi o Lublin i przeniesienie z niestacjonarnych na stacjonarne. Widziałam, że w progach 2012 widniała informacja, że ludzie z odpowiednio wysokim wynikiem zostali przeniesieni w połowie października. Tutaj czytam, że możliwe jest to tylko po poprawieniu matury - do rozumiem takiego poziomu, który dawałby dostanie się na stacjo tak?

Chodzi o to, że mam wynik 286, który dałby mi w tym roku dostanie się z pierwszej listy na stacjonarne do Lublina, ale przez różne przypadki i to, że dopiero teraz zdecydowałam się rekrutować na weterynarię to została mi tylko niestacjonarna w Lublinie. Czy jeśli się dostanę (na co liczę) to myślicie, że byłaby szansa na przeniesienie na stacjonarne z racji, że wynik z matury pozwoliłby mi na dostanie się na nie?

Będę wdzięczna za informacje jak to formalnie by wyglądalo czy muszę napisać PODANIE, czy ma to sens czy też czekać?

Kto jeszcze rekrutuje się na niestacjonarne do Lublina? jest jeszcze szansa na akademik jeśli dopiero pod koniec sierpnia będę wiedziała czy się dostałam?

Pozdrawiam:)
phocoena
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2014, o 09:39

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: phocoena »

Dzięki za odpowiedzi:)
kuszumai Co do zwierzaka w aka to pewnie chomik czy szczur spoko, ale nie jestem przekonana czy kota da się ukryć nie chcę w razie co problemów i też nie wiem czy to dobrze dla kota, ona jest dosyć strachliwa.

JellyTime. O dziwo te lokalizacje mieszkań nie są najgorsze. Jest kilka w odległości do 30 min pieszo od Akademickiej. No ale nie wiadomo czy we wrześniu jeszcze coś zostanie.

MagdaSob tutaj info o akademikach
zobacz-ten-plik.pdf
(106 KiB) Pobrany 23 razy
"Podanie o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki
2014/2015, należy złożyć
w terminie do dnia 25 lipca 2014 r. – dotyczy osób przyjętych w pierwszym naborze i w
terminie do 26 września 2014 r. dla osób przyjętych w kolejnych naborach
Awatar użytkownika
kuszumai
Posty: 138
Rejestracja: 2 paź 2010, o 15:17

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: kuszumai »

Po 3 tygodniach jak ktoś był nieobecny na zajęciach to prowadzący powiadamiali dziekanat i chyba wykreślano tę osobę, a na jej miejsce wchodziła osoba z niestacjo. Pamiętam, że jakoś w grudniu ogłoszono też, że jest ponad 22 miejsca na stacjo i osoby z najwyższymi wynikami mogą się przenieść.

Co do akademika: z Dodkiem chyba nie ma szans, w tamtym roku trzeba było złożyć podanie do końca lipca (nie wiem jak w tym). Ale na Felinie zawsze są miejsca, trzeba tylko dojeżdżać. Zadzwoń do nich w poniedziałek.
Reverie
Posty: 9
Rejestracja: 4 sie 2014, o 19:14

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: Reverie »

Hej, myślicie, że jest opcja zmiany psychologii na filozofię u kogoś, kto wybrał psychologię przed przeczytaniem cennych komentarzy odstudenckich? (
Awatar użytkownika
JellyTime
Posty: 53
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:17

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: JellyTime »

Zapisujesz się na przedmiot przychodząc na pierwszy wykład i wpisując się na listę, więc nie ma problemu.
Awatar użytkownika
ellawilcox
Posty: 26
Rejestracja: 19 maja 2015, o 13:54

Re: AR Lublin - Wterynaria

Post autor: ellawilcox »

W sumie na wątku zbiorczym kandydatów, pojawiały się pytania o Lublin, więc może warto ożywić ten wątek co by tutaj zjawili się potencjalni studenci z pytaniami

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości