Rozpoczęcie przyjmowania tabletek przed miesiączką

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
Embarrassed
Posty: 69
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:42

Rozpoczęcie przyjmowania tabletek przed miesiączką

Post autor: Embarrassed »

Witam,
1,5 miesiąca temu miałam operacje i z tego powodu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne(vibin) do tej pory nie dostałam miesiączki i w poniedziałek rozpoczęłam ich przyjmowanie bez konsultacji z ginekologiem czego teraz żałuję ponieważ nie wiem czy będę chroniona po 7 dniach przyjmowania ? Dodam, że przyjmowałam wcześniej tabletki jakieś 1,5-2 lata a wcześniej miałam nie regularne miesiączki, dodatkowo gdy kilka lat temu miałam operację nie dostałam miesiączki przez pół roku. Nie jestem w ciąży- przed operacją zrobiłam test ciążowy dla bezpieczeństwa ewentualnego maleństwa. Proszę o pomoc.?
emilia_
Posty: 46
Rejestracja: 14 lip 2014, o 12:27

Re: Rozpoczęcie przyjmowania tabletek przed miesiączką

Post autor: emilia_ »

Z tego co mi mówił ginekolog trzeba wziąć pierwszego dnia cykluale jedynym wyjściem z tej sytuacji jest wizyta u lekarza.

Awatar użytkownika
Embarrassed
Posty: 69
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:42

Re: Rozpoczęcie przyjmowania tabletek przed miesiączką

Post autor: Embarrassed »

Lekarz powiedział, że po 8 dniu będzie działanie antykoncepcyjne bo tabletki same wyregulują cykl niezależnie od dnia rozpoczęcia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości