Gdzie najlepiej mieszkać w Katowicach (medycyna)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Gdzie najlepiej mieszkać w Katowicach (medycyna)

Post autor: młody technik »

MrsCytoplazma pisze:Swoją drogą stopery do uszu wiele dają, mam w domu takie piankowe (za całe 1,50zł ), które pęcznieją w uszach zatykając każdą szczelinkę, nie ma opcji żeby jakakolwiek fala dźwiękowa się wkradła słychać w nich tylko swoje myśli, polecam.
Jak jest dobra impreza to się przez stopery przebija, wiem z własnego doświadczenia
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Gdzie najlepiej mieszkać w Katowicach (medycyna)

Post autor: Erick »

Własnej muzyki ze słuchawek z mp3 nie przebiją ^^
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Gdzie najlepiej mieszkać w Katowicach (medycyna)

Post autor: MrsCytoplazma »

ooo tak, uwielbiam TEN stan gdy do mózgu nie dociera żaden niepożądany dźwięk oprócz mp3 ze słuchawek
Paulina Witoszek
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2013, o 23:20

Re: Gdzie najlepiej mieszkać w Katowicach (medycyna)

Post autor: Paulina Witoszek »

MrsCytoplazma pisze:a co do mieszkań to np bezpośrednio na śumie w budynku dziekanatu na tablicy ogłoszeń ostatnio było tego jeszcze multum. jak ktoś ma niedaleko, można sprawdzić .
Witam wszystkich Czy ktoś mógłby mi mniej więcej powiedzieć, gdzie takowa tablica się znajduje, bo dzisiaj byłam na terenie Śum Katowice i nic takiego nie znalazłam
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Gdzie najlepiej mieszkać w Katowicach (medycyna)

Post autor: MrsCytoplazma »

Paulina, jak wejdziesz do budynku dziekanatu, są nawet trzy - jedna tuż przy wejściu, dwie troszkę wgłąb korytarza
Salamandra1

Re: Gdzie najlepiej mieszkać w Katowicach (medycyna)

Post autor: Salamandra1 »

Uważam. że warto wynająć coś od sprawdzonych ludzi bo jest teraz wielu oszustów dlatego polecam te sprawdzone prywatne akademiki, duży wybór pokoi i mieszkań w odrestaurowanej kamienicy, do dyspozycji łazienka oraz kuchnia, wszystko w bardzo dobrym stanie. Ceny wynajmów w bardzo rozsądnej cenie. Bardzo blisko na większość uczelni w Katowicach oraz duża liczba sklepów w pobliżu ogółem bardzo fajna oferta dla studentów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości