Ile zarabia lekarz?

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Ile zarabia lekarz?

Post autor: randomlogin »

gregory94 pisze:Na początek jest okolo 1800 na stażu który i tak juz jest zlikwidowany a na rezydenturze koło 2200 + dyżury
Kurde, juz jest zlikwidowany? Nie bede mial co do garnka wlozyc za te dwa miesiace w takim razie.
BTW przeciez likwidacja stazu jest - pod wzgledem finansowym - z korzyscia dla nowych rocznikow.
A liczby ktore podajesz sa hmm. troszke chybione, ale przynajmniej nie o rzad wartosci, w przeciwienstwie do tych wyliczen wyzej.
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Ile zarabia lekarz?

Post autor: liath »

gregory94 pisze:Na początek jest okolo 1800 na stażu który i tak juz jest zlikwidowany a na rezydenturze koło 2200 + dyżury
Pamiętaj jednak, że takich dyżurów masz kilka i są one bardzo dobrze płatne. Mojej koleżanki siostra jest podczas robienia specki, bodajże 2-3 rok i zarabia koło 7 tysięcy, więc nie wiem czy to tak mało na osobę ledwo co po studiach bez specjalizacji. Co prawda zależy też pewnie od miasta i szpitala w którym się pracuje bo stawki mogą się różnić.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Ile zarabia lekarz?

Post autor: Medycyna Lwów »

dobrze płatne dyżury? śmiech na sali - dyżur towarzyszący na internie w moim szpitalu to 40 zł brutto za godzinę - sorry. Proponuję by osoby nie mające żadnego pojęcia o pracy lekarza jednak na ten temat się nie wypowiadały.
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Ile zarabia lekarz?

Post autor: Amani »

Ja się pytam te 7 tys to brutto czy netto bo mam wrażenie nawet, że jeśli to prawda to to jest brutto. A mówi pewnie 7 tys, żeby się wywyższyć. Co niektórzy lubia brutto podawać.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości