materiały na 1 rok. kupić?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
DearWhoever
Posty: 61
Rejestracja: 8 cze 2013, o 12:56

Re: materiały na 1 rok. kupić?

Post autor: DearWhoever »

U nas na początku było spoko, ludzie się dzielili i tak dalej.
Kiedy nadszedł okres sesji letniej to nagle była spina. Żeby wziąć od kogoś notatki z grupy musiałam zaoferować coś w zamian od razu, bo wiedziałam, że tak to bym nie dostała nic. Wszystko zależy od ludzi jakich będziecie mieli w grupie
Awatar użytkownika
luk
Posty: 250
Rejestracja: 7 cze 2010, o 13:04

Re: materiały na 1 rok. kupić?

Post autor: luk »

u mnie w grupie i w ogóle było dokładnie tak jak pisze DearWhoever. Także polecam sobie załatwić materiały elektroniczne, bo wtedy nie żebrzesz od kogoś jedno i to samo po raz setny tylko masz go w poważaniu A były sytuacje że ktoś miał np jakieś pytania i później się wygadał że je miał, no ale niestety nie pomyślał żeby je wstawić na grupie.
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: materiały na 1 rok. kupić?

Post autor: ich_bin »

luk pisze:u mnie w grupie i w ogóle było dokładnie tak jak pisze DearWhoever. Także polecam sobie załatwić materiały elektroniczne, bo wtedy nie żebrzesz od kogoś jedno i to samo po raz setny tylko masz go w poważaniu A były sytuacje że ktoś miał np jakieś pytania i później się wygadał że je miał, no ale niestety nie pomyślał żeby je wstawić na grupie.
U nas było identycznie. Wysylali sobie cichaczem miedzy najblizsza grupka znajomych :p Gdy ktoś był w pobliżu i podsluchal albo podpatrzyl, to wtedy tez mial, jak nie, to nie mial. Przykre.

dan16
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2014, o 11:11

Re: materiały na 1 rok. kupić?

Post autor: dan16 »

Czy jeżeli w podstawie z anatomi jest Gray, to myślicie że trzebaa go koniecznie kupić? Skawina i Bochenek nie wystarczy tak jak to było dotychczas?
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: materiały na 1 rok. kupić?

Post autor: Rafau »

dan16 pisze: Czy jeżeli w podstawie z anatomi jest Gray, to myślicie że trzebaa go koniecznie kupić?
Nie
dan16 pisze:Skawina i Bochenek nie wystarczy tak jak to było dotychczas?
Z prawdopodobienstwem graniczacym z pewnoscia wystarczy
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: materiały na 1 rok. kupić?

Post autor: Erick »

A sama Skawina? Bo słyszałem, że są wykładowcy wymagający Bochenka, duża szansa na takiego trafić?
Awatar użytkownika
Rafau
Posty: 99
Rejestracja: 20 lip 2012, o 13:10

Re: materiały na 1 rok. kupić?

Post autor: Rafau »

Sama skawina powinna wystarczyc, to jest takie minimum.
Tych ktorzy wymagaja chleba jest coraz mniej, u nas to bylo zdaje sie 3? prowadzacych. Sa tez tacy, ktorzy cisna tylko na poczatku, a potem im przechodzi. Dowiesz sie na pierwszej anatomii. Ale jesli bedziesz umial rzeczy z rozpiski, nie wazne skad to nic Ci sie nie stanie

Szkoda tylko ze medicube padlo, bo tam byly opinie o poszczegolnych prowadzacych. Teraz zostaje pytac znajomych z roku wyzej, ale zawsze sie ktos taki napatoczy", wiec lajty. I nie dawac sie zastraszyc, bo oni troche lubia sie poznecac na poczatku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości