Gdzie mogę kupić w Warszawie Płyn Lugola (na receptę...)

Mikroskopy, preparaty, sprzęt, metody utrwalania i barwienia preparatów, zdjęcia mikroskopowe, mikrofotografia, metodyka, bioindykacja
drFaust
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2014, o 16:16

Re: Gdzie mogę kupić w Warszawie Płyn Lugola (na receptę...)

Post autor: drFaust »

Witajcie, wybaczcie, że odświeżam stary temat, ale może ta informacja przyda się komuś kto szukał tak jak ja.
Z doświadczenia wiem, że apteki brzydko mówiąc robią problem", ja osobiście spotkałem się tylko z glicerynowymi wariantami, które podobnie jak mój przedmówca - nie nazwałbym Płynem Lugola. Na szczęście udało mi się znaleźć firmę która zaopatrywała pracownię na mojej uczelni i w zasadzie kupiłem u źródła. Firma to BG Lab. Wiem, że prowadzą handel detaliczny odczynnikami do Grama przez internet, a sporadycznie wystawiają Lugola na alleg**, ja w każdym razie kupowałem na ich stronie - dodaję adres w celach informacyjnych, niech moderator usunie jeśli uzna to za reklamę, ale wcześniej były linki do ebay, więc chyba będzie ok - jest na temat sklep.bglab.pl Dodali nawet jakiś bon, ale raczej nie prędko skorzystam, bo moje 200ml starczy mi na dość długo. Wyszło ok. 10zł za buteleczkę 100ml
Jeśli chodzi o eBay, no to wiem, że kolega kupował od niemców i płyn oczywiście był dobry, ale cena za 100ml spowodowała u mnie opad szczęki, nie wspomnę już o buteleczkach 50ml - liczą sobie!
Przy okazji ciekawostka, myślałem do niedawna, że podrabianie wyrobów mlecznych mąką to przeszłość, płyn Lugola pokazał, że jednak nie koniecznie. Ech. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości