Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ajek
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2011, o 17:01

Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: ajek »

Hej,
udało mi się przenieść na IV rok ale pomimo tego, że na UMEDzie w Łodzi zdałam egzamin z całości materiału dziś usłyszałam w Katedrze Farmakologii, że nie ma mowy o przepisaniu oceny. Ktoś był w podobnej sytuacji i udało mu się coś wskórać? Bo bądź co bądź już raz miałam wątpliwą przyjemność z tym egz i drugi raz to nie wiem czy nie zbyt wiele
Pzdr!
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: york »

popytaj na forum uczelnianym
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: randomlogin »

Z kim rozmawiales? Pamietaj ze przepisanie przez katedre to tylko jedna droga, zawzze mozesz napisac podanie do dziekana o przepisanie oceny.

Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: Stalowy »

randomlogin, u nas zawsze dziekanat odsyłał w takich sprawach do poszczególnych katedr i była to jedyna droga, mieli oni w tej sprawie ostateczne zdanie.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: randomlogin »

Na 99% jest to niezgodne z wasYm regulaminem studiow. Na 100% jest nizgodne z naszym, a pytanie bylo o CMUJ. Dziekanowi jest tak po prostu wygodniej, ale o przepisanu ocen decyduje kierownik podstawowej jednostki organizacyjnej odpowiadajacej za dane studia. Czyli on wlasnie. Musi co najmniej dac jakas odpowiedz, a od tej odpowiedzi przysluguje odwolanie, blablabla. Oczywiscie lepiej sobie zycia nie komplikowac, ale jak jedno miejsce mowi nie, to nic niw zaszkodzi poszukac takiego, ktore powie tak. Been there, done that.

ajek
Posty: 9
Rejestracja: 29 cze 2011, o 17:01

Re: Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: ajek »

Dzięki za odpowiedzi! Rozmawiałam z prof. O. bo w sekretariacie mnie poinformowano, że to jego działka ale teraz napisałam podanie już bardziej oficjalne do Kierownika Katedry i nie wiem jak to zostanie odebrane no ale jak skieruję do tego pierwszego to już w sumie znam odpowiedź. Z Dziekanem wolałabym się jeszcze wstrzymać coby nie stać się najbardziej znaną w katedrze studentką na roku A może podszepniecie tak na zaś, który to Dziekan najbardziej pro studencki tutaj?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: randomlogin »

.zalezy co chcesz zalatwic. Zreszta na zas sie nie przyda, za rok zmiana wladz. W kazdym razie prof. Ż. jest. Trudny. Trzeba umiec go podejsc. Najlepiej probowac do glownego, prof. G. - duzo pozytywniejszy czlowiek, ale tez no to nie jego dzialka, wiec zalezy od dnia i tego czego dotyczy podanie - czasem rozpatrzy, mimo ze nie musi, i wtedy patrzy duzo przychylniej niz prof. Ż, a czasem przekieruje do Ż. i wtedy Ż. patrzy jeszcze mniej przychylnie niz normalnie za to, ze probowalo sie go obejsc.
sigur
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2014, o 19:28

Re: Udane przeniesienie na IV rok CMUJ-problem z farmą.

Post autor: sigur »

odświeżam temat ajek mogłabym prosić o jakiś kontakt priv bo mam kilka pytań
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości