PUM 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Manganum
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2014, o 18:14

Re: PUM 2014/2015

Post autor: Manganum »

Ja też dostałam miejsce w pokoju dwuosobowym w DS4.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: PUM 2014/2015

Post autor: Piotrr »

ds4 jest najlepsze zobaczycie będzie fun! jak będzie was więcej w pokoju to załatwcie sobie taki rozdzielnik do gniazdka telefonicznego zebyście mieli internet wszyscy a nie na zmiane
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: PUM 2014/2015

Post autor: nimfka »

Piotrr pisze:ds4 jest najlepsze zobaczycie będzie fun! jak będzie was więcej w pokoju to załatwcie sobie taki rozdzielnik do gniazdka telefonicznego zebyście mieli internet wszyscy a nie na zmiane
Piotrr, Sofia możecie oprowadzic i pokazać pierwszaczkom co i jak, bo widzę, ze już grupka się nas do DS4 zrobiła D

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: PUM 2014/2015

Post autor: nika0645 »

ja teeeeż DS4
no i gratulacje Piotr (leku oczywiście )
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: PUM 2014/2015

Post autor: Sofia »

kalcytonina, owszem, DS 4, mam znowu trojkę, ale jeśli dostałam tę o którą prosiłam i z tą osobą którą chciałam to będzie super

Widzę że wszystkie pierwszaczki do DS4 trafiły, będzie fajnie

nimfka, w zeszłym roku IFMSA organizowała Spacer po Pomorzanach". Nie byłam niestety bo nie dojechałam, ale oprowadzali ponoć po szpitalu, pokazywali gdzie są zajęcia, co i jak
Może też zrobią Grę miejską", też warto się wybrać w ramach integracji. Na którymś z pierwszych wykładów z anaty dostaliśmy zestaw pierwszaczka, też się na niego załapcie. Jak się zbierzecie w forumową drużynę to na pewno będziecie mieli zabawę

Jeśli w tym roku tego nie ma to może dobry pomysł żeby nasze kochane forumowe pierwszaczki się nie bały tak bardzo pierwszych zajęć. Piotrr, co Ty na to, po wprowadzeniu do aka urządzimy im mały spacerek jak się zbiorą? (I ewentualne piwko po wszystkim przed rozpoczęciem zajęć? ). Albo przynajmniej poopowiadamy jak dotrzeć do katedr xd.

Jak chcecie to namierzajcie mnie i Piortusia na fejsie, oboje pewnie chętnie wam pomożemy, prawda Piotrruś? Bo jesteście na pewno przerażeni (nie zaprzeczajcie, wiem że tak jest ).
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: PUM 2014/2015

Post autor: nika0645 »

jestem za namierzaniem na fejsie podać Wam dane na privie?
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: PUM 2014/2015

Post autor: Sofia »

Jeśli bardzo chcesz xd.

Aha, i ważna kwestia o której możecie zapomnieć.

Przy wprowadzaniu się do akademika trzeba mieć wydrukowane potwierdzenie wpłaty za październik oraz KAUCJI. Czyli dwa papierki, i płacicie dwa razy tyle na swoje konto (za aka i kaucję). Ludzie którzy o tym zapomnieli musieli zasuwać do piątki, bo tam można płacić kartą żeby można ich było zameldować

Także opłacacie miejsce w aka i kaucję. A ze strony banku drukujecie potwierdzenie
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: PUM 2014/2015

Post autor: Piotrr »

Możemy zrobić pierwszakom ścieżkę grozy od zakładu anatomii, przez chemie medyczną do histologii będzie fun
Nika dzięki! nareszcie i ja się doczekałem P
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: PUM 2014/2015

Post autor: nimfka »

Piotrr pisze:Możemy zrobić pierwszakom ścieżkę grozy od zakładu anatomii, przez chemie medyczną do histologii będzie fun
Nika dzięki! nareszcie i ja się doczekałem P
Gratulacje Piotr!
Ha ha, ścieżka grozy brzmi ciekawie

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: PUM 2014/2015

Post autor: Sofia »

Piotrr, może też przejażdżka grozy autobusem 53 do zakładu biolomolo? Albo wyprawa do Mordoru z siedzibą na Rybackiej, do waszego rektoraciku? xd (a tak serio to uważam że jest prześliczny, zwłaszcza oświetlony nocą )

I serio, może chcecie się zgadać z nami na pw? Jako starsi koledzy urządzimy wam, forumowiczom spacerek zapoznawczy, żebyście się nie zgubili w szpitalu, bo jest wielki? Ja przy okazji wreszcie spotkam się z Piotrem, którego nie widziałam nigdy a mieszkamy w jednym aka cały rok

(Mam ochotę założyć z tej okazji strój Gandalfa ^_^ )
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: PUM 2014/2015

Post autor: nimfka »

Sofia pisze:Piotrr, może też przejażdżka grozy autobusem 53 do zakładu biolomolo? Albo wyprawa do Mordoru z siedzibą na Rybackiej, do waszego rektoraciku? xd (a tak serio to uważam że jest prześliczny, zwłaszcza oświetlony nocą )

I serio, może chcecie się zgadać z nami na pw? Jako starsi koledzy urządzimy wam, forumowiczom spacerek zapoznawczy, żebyście się nie zgubili w szpitalu, bo jest wielki? Ja przy okazji wreszcie spotkam się z Piotrem, którego nie widziałam nigdy a mieszkamy w jednym aka cały rok

(Mam ochotę założyć z tej okazji strój Gandalfa ^_^ )
Ja jestem za My już się z naszym rokiem integrujemy na fb, z ludźmi z tego forum i nie tylko
Sofia, wysłałam Ci pw

Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: PUM 2014/2015

Post autor: nika0645 »

też jestem za
Awatar użytkownika
kalcytonina
Posty: 86
Rejestracja: 22 cze 2014, o 16:10

Re: PUM 2014/2015

Post autor: kalcytonina »

Też się piszę!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości