Stypendia WUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
plecha
Posty: 103
Rejestracja: 27 lip 2010, o 22:05

Re: Stypendia WUM

Post autor: plecha »

Orientuje się ktoś jak w tym roku (ew. jak to wyglądało w tamtym roku) przedstawia się sprawa ze stypendiami naukowymi? Mam na myśli CHYBA te ministerialne za średnią. Jak liczona jest średnia? Tylko oceny z egzaminów czy i z zaliczeń?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Stypendia WUM

Post autor: a_niap »

Oceny tylko z egzaminów, przeliczane na punkty do stypendium+ reszta punktów za osiągnięcia/prace w kole/publikacje itp
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: Stypendia WUM

Post autor: meegova »

Po otrzymaniu stypendium, pieniądze są przelewane na konto czy się gdzieś odbiera?
Awatar użytkownika
akamaru173
Posty: 71
Rejestracja: 7 gru 2012, o 15:18

Re: Stypendia WUM

Post autor: akamaru173 »

Ze średnią 4.0 po pierwszym roku jest jakaś szansa na stypendium naukowe?
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Stypendia WUM

Post autor: a_niap »

akamaru173 pisze:Ze średnią 4.0 po pierwszym roku jest jakaś szansa na stypendium naukowe?
To zależy ile osób będzie miało wyższą średnią i ile więcej punktów w sumie (za osiągnięcia, publikacje itp) - teraz to ciężko przewidzieć, póki co się sprawdzało że ze średnią 4,5 każdy dostawał stypendium a te niższe to tak różnie. Składać podanie zawsze można
meegova
Posty: 51
Rejestracja: 9 lip 2014, o 19:44

Re: Stypendia WUM

Post autor: meegova »

Mam jeszcze pytanie, czy można już wypełniać wnioski na stypendium? na tej stronie z linku powinien chyba pojawić się komunikat na temat wysokości świadczeń, w tamtym roku była taki i właśnie nie wiem czy trzeba jeszcze zaczekać, czy można już wypełniać i im składać w pierwszym tygodniu października?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości