Poszukuję współlokatorki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
klaudia094
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:16

Poszukuję współlokatorki

Post autor: klaudia094 »

Poszukuję współlokatorki (współlokatorek ?) z pierwszego roku lekarskiego do wspólnego wynajęcia mieszkania. Interesuje mnie mieszkanie z osobnymi pokojami, niedaleko placu Grunwaldzkiego (ewentualnie z dobrym połączeniem) w miarę rozsądnej cenie. Zainteresowanych proszę o kontakt : klaudia.[at].pl

P.S Jestem bezkonfliktowym współlokatorem, nie palę, szanuję spokój kiedy trzeba się uczyć, ale chętnie posiedzę przy piwku w jakiś wolny wieczór
klaudia094
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2014, o 21:16

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: klaudia094 »

Nieaktualne
jamaica4991
Posty: 48
Rejestracja: 27 mar 2014, o 20:19

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: jamaica4991 »

Szukam osoby chętnej do wspólnego wynajmu mieszkania Piszcie piszcie
Kornblume
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2014, o 16:27

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: Kornblume »

jamaica4991 pisze:Szukam osoby chętnej do wspólnego wynajmu mieszkania Piszcie piszcie
Jestem zainteresowana, podaj maila
jamaica4991
Posty: 48
Rejestracja: 27 mar 2014, o 20:19

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: jamaica4991 »

karolinee92
Posty: 9
Rejestracja: 26 cze 2011, o 20:58

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: karolinee92 »

Poszukuję pokoju w pobliżu uczelni. Bądz też osób do wspólnego wynajęcia większego mieszkanka
Kornblume
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2014, o 16:27

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: Kornblume »

Mam do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu trzypokojowym. Szukamy koleżanki z kierunków medycznych

[at].pl lub GG: 9862336
Kornblume
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2014, o 16:27

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: Kornblume »

nieaktualne
Kornblume
Posty: 8
Rejestracja: 10 lip 2014, o 16:27

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: Kornblume »

Kornblume pisze:nieaktualne
jednak aktualne
Co do szczegółów:

Mieszkanie jest po niedawnym remoncie, usytuowane w bloku na I piętrze przy przystanku Śliczna. W mieszkaniu ogrzewanie i ciepła woda miejskie, okna plastikowe, na wyposażeniu kuchenka, pralka, mikrofalówka.

Całkowity koszt to 600zł + liczniki (u poprzednich lokatorek wynosiły 130/miesiąc/os.). Umowa na pełny rok!

Pozostałe lokatorki to studentki lek i stomat.

W pobliżu Wydział Farmaceutyczny na Borowskiej, dobre połączenie na Grunwald.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Posty: 410
Rejestracja: 10 wrz 2009, o 19:33

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: Mysikrólik »

Pilnie poszukiwana dziewczyna do wspólnego wynajęcia pokoju od października wraz z przemiłą studentką pierwszego roku MISHu. Drugi pokój wynajmuje para - pierwszoroczniacy z weterynarii i lekarskiego. Mieszkanie znajduje się na placu Kościuszki, ok. 6 min tramwajem od uczelni. Oferta jest niezwykle korzystna pod względem finansowym - cena wyniosłaby 375 PLN + opłaty (ok. 50 PLN). Mieszkanie jest zadbane, kuchnia i łazienka w pełni wyposażona. Zainteresowane proszę o kontakt na priv lub mailowo alice.[at].com
metioninka
Posty: 131
Rejestracja: 28 cze 2013, o 20:46

Re: Poszukuję współlokatorki

Post autor: metioninka »

rowniez poszukuje pokoju,moze ktos szuka mieszkania tak jak ja mozemy sie jakos zgadac,chodzi mi najlepiej o 1 rok lekarskiego moze byc stomy prosze o konatakt na meila [at].com badz na priv.
chodzi mi o osobe niekonfliktowa,niepaląca
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości