Akademik w Poznaniu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
medicalcareer
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2014, o 12:38

Re: Akademik w Poznaniu

Post autor: medicalcareer »

Może się ktoś naprawdę zorientowany wypowie?
Pansy95
Posty: 5
Rejestracja: 10 sie 2014, o 18:26

Re: Akademik w Poznaniu

Post autor: Pansy95 »

Dzwoniłam do Sekcji Stypendialno-Bytowej, pani powiedziała mi, że szanse na pokój jednoosobowy na I-szym roku są praktycznie zerowe, chyba że ma się orzeczenie o niepełnosprawności.
qwopkoko
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2014, o 21:14

Re: Akademik w Poznaniu

Post autor: qwopkoko »

1. karolek, aspirynka, medyk to akademiki w większości zamieszkałe przez obcokrajowców
2. na jedynki jest duży popyt - mają wiele zalet w tym brak współlokatora, popyt przekracza podaż (w eskulapiue ma być tylko 32 jedynki) więc dostają ją osoby niepełnosprawne, osoby samotnie wychowujące dzieci lub w nagrodę (działaność w organizacjach uczelnianych itd itp.)
Awatar użytkownika
medicalcareer
Posty: 19
Rejestracja: 23 mar 2014, o 12:38

Re: Akademik w Poznaniu

Post autor: medicalcareer »

A co to ma za znaczenie, że są zamieszkałe przez obcokrajowców? Chyba pokoje w tych akademikach nie są zarezerwowane w większości dla nich?
qwopkoko
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2014, o 21:14

Re: Akademik w Poznaniu

Post autor: qwopkoko »

są tam kwaterowani a w trakcie składania wniosków o akademik w poprzednim roku nikt z mojego roku tam nie dostał(z tego co pamiętam)
vbora
Posty: 19
Rejestracja: 13 mar 2013, o 17:44

Re: Akademik w Poznaniu

Post autor: vbora »

Hej, kiedy będą jakieś info na temat akademików, ktoś coś wie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości