Tanie jedzenie blisko umedu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
peaceman667
Posty: 13
Rejestracja: 13 paź 2013, o 16:50

Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: peaceman667 »

Witam, czy istnieje blisko UM jakaś stołówka, bar czy jadłodajnia w której znajdę obiad w okolicach 10zł? Najlepiej gdyby ktoś mi jeszcze powiedział którą linią można tam dojechać z Chodźki Mieszkam na Ponikwody, więc może być też w tamtych okolicach.
Awatar użytkownika
Eustachiusz
Posty: 32
Rejestracja: 12 lip 2013, o 21:18

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: Eustachiusz »

Dobre pytanie! Ja najczęściej jadałem w Kuchni, na ul. Organowej 6c, (blisko anatomicum) polecam, dobre zupy za 4zł i przy tym duże porcje, jakieś mięsko mają za 12zł, codziennie jest nowe menu, albo można wybrać coś z menu stałego. W anatomicum jest stołówka, serwują głównie fast-food, ale mają też zupki po 3zł, czasem są promocje, to można okazyjnie zjeść jakąś tortillę za 8zł. Pyzata Chata, koło bramy krakowskiej, mają domowe jedzonko, bardzo dobre i w ogromnych dawkach (serio, zupą i drugim daniem najedzą się dwie osoby ) można zamawiać w zestawach: eko- 10zł zupa + pierogi (świetne) , naleśniki itp syty- 14zł zupa + drugie królewski: ok 18zł, nie brałem bo bym nie zjadł . Dobra Kuchnia - ul.Zielona, koło Krakowskiego Przedmieścia, mają domowe jedzenie na wagę, opłaca się brać pierogi, kotlety, zupy, można jeść na miejscu. I to pewnie tyle, nie wymieniałem kebabów, pizzerii itp, bo to się na obiad nie nadaje
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: ymk »

Ja także rekomenduje bar na zielonej A bliżej Anatomicum na obywatelskiej jest bar z dosyć tanim jedzeniem, zarówno fastfoodowym jak i bardziej pierogowo-zupowym, można tam spotkać troche asystentów/wykładowców, co pewnie do końca w szukani klientów któzy uczą się na um właścicielom nie pomaga ]
Karenina1
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2014, o 15:13

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: Karenina1 »

Jest jeszcze Caloria na Chodźki. Od groma cudzoziemców okupujących lokal, ale można fajnie zjeść. Polecam sałatkę z kurczakiem, dża porcja około 10 zł i fajna obsługa.
Nie polecam barku w szpitalu na Jaczewskiego, jakoś nie mam zaufania do świeżości produktów tam sprzedawanych, natomiast fajna stołówka jest w DSK na 1 piętrze.
Pyzata Chata wymiata
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: Dudek »

w PSK4 jest na 4 albo 5 piętrze stołówka - 12 albo 14zł za zestaw zupa+2 danie+kompot 80% przypadków jedzenie jest dobre
Przy Olimpie jest dosyć fajny i tani Chińczyk Le Van.

Też polecam pyzatą chatę przy bramie.
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: karchola »

Aż sama się przejdę do pyzatej chaty bo tak wszyscy polecacie ^^ Moje jedzenie się opierało o wspólne kuchcenie w akademiku i anatomicum, oczywiście i habibby się zaliczało. Dobry kebs, polecam
Karenina1
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2014, o 15:13

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: Karenina1 »

Po Chińczyku Le Van udało mi się schudnąć, tfu odwodnić, 6 kg w 1,5 dnia, Jeśli ktoś nie może się dopiąć w sukienkę na imprezę bo folgował u mamy przez weekend to polecam, w żadnym innym wypadku NIE.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: Dudek »

Karenina1 pisze:Po Chińczyku Le Van udało mi się schudnąć, tfu odwodnić, 6 kg w 1,5 dnia, Jeśli ktoś nie może się dopiąć w sukienkę na imprezę bo folgował u mamy przez weekend to polecam, w żadnym innym wypadku NIE.
A to nie wiem ja jadłem i znajomi również zawsze w porządku było.

Co do kebsów słyszałem, że dobre są u Samiego obok poczty przy placu litewskim.
Batylda
Posty: 16
Rejestracja: 10 sie 2013, o 21:24

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: Batylda »

Polecam bar na Zielonej Co prawda blisko tylko jak ma się histo, ale żarcie świetne i atmosfera też
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: David »

W szpitalu dziecięcym jest stołówka- zestaw z zupą, drugim daniem, kompotem, i talerzykiem surówek to 12 zł. Jest trochę jak w barze mlecznym, jeśli dla kogoś to wada, ale jedzenie jest obiadowe a nie typu fast i idzie się najeść.
Koło szpitala na Staszica jest coś Smacznie jak u Mamy", za 12 zł ma się schaboszczaka na cały talerz, dużo ziemniaków i bardzo dobre surówki (można mieszać), lub np. 10 pierogów plus surówki za 7 zł.
Jest też jakiś podobno tani bar koło Izby Lekarskiej na przeciwko Kliniki Okulistyki, ale się nie wypowiadam, bo mnie tam nie było.
lykorz
juzwika
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2016, o 15:00

Re: Tanie jedzenie blisko umedu

Post autor: juzwika »

Nie wiem czy to daleko będzie czy nie, ale na dobrego hamburgera z chęcią się przejdę. Niedługo otwierają bar Nóż z fantastycznymi hamburgerami. Myślę że warto się tym zainteresować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości