Lekarsko-dentystyczny 2014

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Lekarsko-dentystyczny 2014

Post autor: dmnunited »

Czy byłby ktoś łaskaw napisać, z jakich książek warto korzystać na I roku? Z anatomii posiadam Skawiny, Pituchowa, atlas do glowy i szyi Nettera oraz Lasińskiego + atlas McMinna, histologia Sawicki i Zabel, embrio - Bartel, do biologii/ekologii mam Kurnatowska, ale nie wiem czy ona obowiązuje w Wwa.
Czy ktoś może ocenić czy te książki są dobrym wyborem z poszczególnych przedmiotów? W co jeszcze sie wyposażyć?

york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Lekarsko-dentystyczny 2014

Post autor: york »

wszystko zależy od uczelni
na anatomie na pewno dobre są skawiny, netter, mcminn pituchową mi się źle czytało i łasiński wg mnie dopiero na chirurgie stom
z histologii miałam cichockiego, bo nas obowiazywal
bartla do ębrio nie lubiłam, po jednej linijce zasypiałam
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: Lekarsko-dentystyczny 2014

Post autor: mrsdavis »

dmnunited, masz więcej książek niż przeciętny student, kiedy ja zaczynałam studia.
Polecam zrobić tak jak ja: zapisujesz się do grupy roku wyżej na fb, wyszukujesz sensownie wyglądającej osoby i pytasz ją o I rok. Ewentualnie dodajesz posta i zaręczam, że ktoś Ci odpisze. Ja wykorzystałam te dwie możliwości i co roku mam pełne informacje. Na dodatek oferuję komuś czekoladę/ piwo za materiały elektroniczne i o nic się nie martwię.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Lekarsko-dentystyczny 2014

Post autor: dmnunited »

Szkoda tylko, że przystojniaczek, który jest adminem w grupie na fb ma w poważaniu moje prośby o przyjęcie do grupy.

problem w tym, że mam sporo książek, ale tylko do anatomii i histologii, nawet nie wiem, jakie są pozostałe przedmioty na 1 roku.
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Lekarsko-dentystyczny 2014

Post autor: york »

a jakieś forum uczelniane u was nie istnieje?
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Lekarsko-dentystyczny 2014

Post autor: dmnunited »

To jest bardzo dobre pytanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości