Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lima 95
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2014, o 19:58

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: lima 95 »

Dzięki pherenike za odpowiedz , mi właśnie potrzeba chemię poprawić bo biologię mam napisana w porządku

peaceman667
Posty: 13
Rejestracja: 13 paź 2013, o 16:50

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: peaceman667 »

Wie ktoś może czy osoby z niestacjonarnego leku w Lublinie mają osobne grupy?
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ymk »

Lintki pisze:Wiecie moze czy jest w Lublinie jakis sklep z fartuchami i obuwiem medycznym? Gdzie wy sie zaopatrzacie?

Jesli chcesz za zwyczajne klapki zapłacić słono to wybierz ambulans. Ja polecam targ w tej samej odległości od uczelni jak nie bliżej, kupić 3 razy taniej.
ymk
Posty: 69
Rejestracja: 10 lut 2014, o 00:37

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: ymk »

ekim pisze:W Bochenku nic się nie zmienia od lat, byle był 5 tomowy.

Gray to niby główny podręcznik, ale fajne są w nim tylko obrazki, a teoria to jednak Bochen, ewentualnie Skawina lub Moryś.

Na którym wydziale jesteście dowiecie się z wirtualnej. Konto zakładane jest tam automatycznie. Najczęściej koło połowy września można próbować resetować hasło i uzyskiwać dostęp do konta.

Nie wiem jak dawno miałeś anatomie, ale IMO Gray się bardzo przydaje - u nas większość kolokwiów była pisana pod Graya.
Ja niepopularnie powiem, że mimo iż do egzaminu ustnego uczyłem się z Bochenka, to Graya lubię i jeśli kiedyś będę zaglądał do jakiś podręczników z anatomii to Gray/Moore jako pierwsze. To są nowoczesne podręczniki (podczas wertowania czuć, że za strukturą ksiażki stoi jakas metodologia). Bochen to bochenek, mało obrazowo często opisane struktury czy powymieniane gałezie tętnic z czego 98 % wiedzy się omija i tak. Jest jeszcze kwestia błedów w Grayu (mówie o błędach w legendzie obrazków czy w tekście, nie rożniach Gray/Bochen co niektórzy uporczywie nazywają błędami) - jest ich niewiele, mi jakoś specjalnie nie przeszkadzały.
Grimmek
Posty: 16
Rejestracja: 26 sty 2013, o 15:28

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Grimmek »

Korzystał już ktoś z wirtualnej uczelni? Ja dostałem e-mail z loginem ale jak próbuje zresetować hasło, to pisze że konto jest zablokowane. Nie ogarniam Były jakieś opłaty za to? Bo ja nic nie płaciłem na jakieś indeksy, bo nawet nie wiem jak, gdzie i co
entropiaa
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2014, o 20:17

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: entropiaa »

Grimmek, Zobacz dziś, mi juz działa
biolog1994
Posty: 65
Rejestracja: 26 sty 2013, o 13:47

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: biolog1994 »

Ja nadal nie mogę zalogować się do wirtualnej uczelni. Kilka dni temu dostałam wiadomość z loginem, który wygląda tak: ciąg cyfr.imię.nazwisko, ale jak wpisuję ten ciąg cyfr z miejscu na kod w czasie resetowania hasła to pojawia mi się komunikat - niepoprawny kod. Miał ktoś z was podobnie?
Jeferson
Posty: 100
Rejestracja: 4 wrz 2013, o 15:19

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: Jeferson »

Ktoś z forum oprócz mnie był na integracji?
biscuit_94
Posty: 80
Rejestracja: 26 cze 2014, o 19:53

Re: Kto do Lublina? INTEGRUJEMY SIĘ

Post autor: biscuit_94 »

Ja byłem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości