Dom Akademicki 1

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
DeszczeNiespokojne
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2014, o 17:01

Dom Akademicki 1

Post autor: DeszczeNiespokojne »

Mam pytanie, nigdy nie mieszkalem w akademiku. Prawdopodobnie dostaje miejsce w DS1. Wiem, ze dojazd jest kiepski, ale co ja mog? poradzi?, innego pewnie nie dostane. Czy to jest tak jak w nowym akademiku, ze kuchnia jest jedna na kilka pokoi? Jak wygl?daj? ?azienki? Jest kilka natryskow oddzielonych kotara/murem tak jak na niektórych basenach?

magali
Posty: 286
Rejestracja: 22 lis 2012, o 21:13

Re: Dom Akademicki 1

Post autor: magali »

Tam s? mieszkania.Kuchnia jest na jedno mieszkanie i ?azienka.W jednym mieszkaniu masz trzy pokoje.Jest wi?kszy luz ni? w ds2. ?azienka to prysznic,taka normalna jak w domu.Kuchnia tez,ze sto?em,tak?e fajnie.W ds2 masz natryski na pi?tro i kuchni? na pi?tro lub dwa pi?tra.Osobi?cie wol? ds1-dalej ale wg mnie lepiej i taniej.
Awatar użytkownika
VooDoo
Posty: 28
Rejestracja: 21 gru 2008, o 23:18

Re: Dom Akademicki 1

Post autor: VooDoo »

Szkoda, ?e DS1 to nie ten sam DS co przed paru lat. Teraz nawet o imprez? ciko, nie mówi?c o ostrej wiksie
Dojazd nie jest najgorszy, linia 69 napieprza na pot?g?, niestety 83 nieco okroili w porównaniu do mojego 1go roku. Nie wiem, jak b?dzie po wybudowaniu tramwaju na Fordon.
Generalnie wi?kszo mieszka? jest po remoncie wi?c warunki OK, tylko 1 klatka to jeszcze lekka mordownia bo tam mieszkania jeszcze nie wyremontowane i spore co przek?ada si? na liczb? mieszka?ców.
Na pocieszenie mog? powiedzie?, ?e znam przypadki gdzie po semestrze ludzie przenosz? si? do DS2 ale to sporadyczne przypadki i trzeba cz?sto si? pyta? tam, czy si? miejsca zwalniaj?.
?ycie w akademiku to ju? niemal ostatni bastion idei studiowania
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości