Stypendium rektora.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lilaroz
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2014, o 19:40

Stypendium rektora.

Post autor: lilaroz »

W usosie pojawi?o mi si? info, ?e mam 86% na wygran?, czyli rozumiem, ?e mam tyle procent na zdobycie stypendium rektora. Czy w praktyce to du?o czy ma?o? ?redni? mam oko?o 4,45.
Icestorm
Posty: 28
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 12:18

Re: Stypendium rektora.

Post autor: Icestorm »

To ani du?o ani ma?o. W zesz?ym roku trzeba by?o mie? 4.56 aby dosta? stypendium. Wszystko zale?y jak inni wypadn?.

Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Stypendium rektora.

Post autor: Matjozi »

A wnioski sk?ada si? te? przez usos, tak?
My?l?, ?e raczej powiniene? zwróci? uwag? na miejsce w rankingu.
Ten procent mówi, jaka jest szansa, ?e gdy wybierzesz dowoln? osob? z listy, to masz lepszy wynik od niej. Nie wiem po co taka funkcja, ale ok.
Icestorm
Posty: 28
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 12:18

Re: Stypendium rektora.

Post autor: Icestorm »

Tak sk?ada si? je przez internet, ale trzeba te? go wydrukowa? i zamie na Jagiellonska na 1 pi?trze przyjmuj? te podania. Mo?liwo sk?adania wniosku zostanie otwarta jako? w po?owie pa?dziernika. A ewentualne pierwsze wyp?aty stypendium w po?owie grudnia

Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: Stypendium rektora.

Post autor: Matjozi »

To rzeczywi?cie bardzo si? spiesz?
lilaroz
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2014, o 19:40

Re: Stypendium rektora.

Post autor: lilaroz »

Dzi?kuj? za odpowied?.
Ze stypendiami co roku chyba jest tak, ?e niby maj? by? wcze?niej, ale zwykle i tak s? w grudniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości