Wf / Azs

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
andalena
Posty: 2
Rejestracja: 1 sie 2014, o 23:26

Wf / Azs

Post autor: andalena »

Witam wszystkich
Dostałam się już na kierunek lekarski i z tego co słyszałam od kolegi z roku wyżej, to oni nie mają w ogóle zajęc wf na studiach. Chciałabym się dowiedzieć, czy nasz rocznik również będzie pozbawiony zajęć fizycznych?

Z drugiej strony jestem zainteresowana zapisaniem się do klubu AZS, tylko nie jestem do końca przekonana i nie wiem, czy będę mogła pogodzić klub razem z nauką. Jakby ktoś mógłby mi przybliżyć jak wyglądają zajęcia w klubie. Czy na wszystkie trzeba chodzić i w razie czego, czy będzie możliwość wypisania się, jeśli okaże się, że nie będę dawała rady.
pistolet007
Posty: 159
Rejestracja: 27 cze 2014, o 08:06

Re: Wf / Azs

Post autor: pistolet007 »

podbijam, a po drugie pytam to czy UMED dysponuje jakąś swoją siłownią na którą można chodzić/kupić karnet czy cuś ? Orientuje się ktoś?
sh1n
Posty: 15
Rejestracja: 1 kwie 2014, o 21:16

Re: Wf / Azs

Post autor: sh1n »

a na cholere Ci siłownia na umedzie jak jest ich od groma w Łódzi, do wyboru do koloru
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości