Co s?dzicie o kier. lekarskim UWM po6 latach jego istnienia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
olsztyn po 6 latach
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2008, o 11:43

Re: Co s?dzicie o kier. lekarskim UWM po6 latach jego istnie

Post autor: olsztyn po 6 latach »

sko?czy?o 48, zdecydowanie nie polecam po tych 6 latach, jednak z uwagi na to,i? w?adze penetruj? wszelakie fora w poszukiwaniu niepochlebnych opinii na temat wydzia?u podaruj? sobie szczegó?y. Jeszcze mnie na sta?u Stefan, Ma?y Rycerzyk albo SuKa dojad?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Co s?dzicie o kier. lekarskim UWM po6 latach jego istnie

Post autor: randomlogin »

mendoza89 pisze: jednak z uwagi na to,i? w?adze penetruj? wszelakie fora w poszukiwaniu niepochlebnych opinii na temat wydzia?u podaruj? sobie szczegó?y.
ze co?
olsztyn po 6 latach
Posty: 17
Rejestracja: 10 sie 2008, o 11:43

Re: Co s?dzicie o kier. lekarskim UWM po6 latach jego istnie

Post autor: olsztyn po 6 latach »

taka prawda szukaj? tych, którzy im psuj? opini? o tym najwspanialszym na ?wiecie wydziale P a po co si? nara?a
wi?c podsumowuj?c te 6 lat by?y niczym ?ycie w krainie mlekiem i miodem p?yn?cej
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Co s?dzicie o kier. lekarskim UWM po6 latach jego istnie

Post autor: Ascara »

Statystyki ze ?wie?o upieczonego III roku:
Na pierwszym roku pojawi?o si? 80 osób ze 100, 4 zrezygnowa?y natychmiast w pa?dzierniku. 6 odpad?o na anatomii po pierwszym semestrze. Z pozosta?ej 70 ostatecznie przetrwa?o, je?li dobrze pami?tam, 55 osób. Histologia zgubi?a dwie osoby, biofizyka jedn? (by?a mo?liwo warunku, z której ta osoba nie skorzysta?a), reszta to anatomia.
Po drugim roku zosta?o 11 osób, które nie zda?y trzeciego terminu fizjologii, które jutro b?d? mia?y komisa. Nie wiem, ile z tych osób zda, oczywi?cie mam nadziej?, ?e wszyscy. Po pierwszym semestrze wylecia?a na fizjologii jedna osoba, po drugim równie? jedna (nie dopuszczona do egzaminu).
Na obecnym I roku by?o nieco ?atwiej, je?li mam dobre informacje, to du?o wi?cej osób by?o dopuszczonych do pierwszego terminu ustnego egzaminu i zda?o go (na naszym roczniku 3), mo?e wi?c taka tendencja si? utrzyma i równie? w tym roku nie b?dzie a? tak ?atwo wylecie?, aczkolwiek ciko powiedzie?.
Osobi?cie mog? za?wiadczy?, ?e poziom w Olsztynie jest do wysoki, w zwi?zku z czym i wymagania spore, ale to dobrze - przecie? to wszystko po to, aby?my byli jak najlepszymi lekarzami. Wystarczy spojrze? na wyniki LEK-u - pierwszy nasz LEK i ju? wysoka, czwarta pozycja.
Anatomia, podobnie jak wi?kszo?ci studentów, nie sz?a mi za dobrze, ale by?a dla mnie lekcj? pokory, jakiej niektórzy moi koledzy z innych uczelni niestety nie otrzymali i ju? jako studenci pusz? si?, jakimi to wielkimi lekarzami nie s?.
Na UWM trafi?am w sumie z przypadku (nie dope?ni?am formalno?ci rekrutacyjnych w Bydgoszczy, dok?d chcia?am si? uda?), bardzo szybko chcia?am si? przenosi?. W tym roku mia?am tak? mo?liwo, ale nie chcia?am nawet o tym s?ysze?. Naprawd? polecam t? uczelni?, zw?aszcza osobom, które nie boj? si? cikiej pracy, bo wiedz?, do czego pragn? dy?.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości