Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Pawlusza »

witam, , chcia?bym wiedziec kto wybiera sie na lek. do olsztyna, wczesciej nie nie by?em do konca pewny czy bede móg? brac udzia? we wczesciejszych watkach tego typu, z lipca . jestem z okolicy rzeszowa , olsztyn jest wyborem w po?owie dobrowolnym, chwilowo chcia?em isc na CMUJ, ale ze wzgl?du na miasto i mieszkanie darmowe, nag?a zmiana I etapu olimp. biol. zniweczy?a to. ale wracaj?c do olsztyna to poziom zw?aszcza anatowia i histologia jest niez?y,ale z reszt? wszedzie pewnie jest podobnie, minus to pono? rozlaz?e zajecia ,
Tak wiec koledzy i kolezanki do Olsztyna piszcie swoje uwagi i komentarze Olsztyn by? wyborem DOBROWOLNYM czy tak wysz?o?
i jeszcze wybiera sie ktos do mieszkanie 11, i móg?by sie ktos podzielic gdzie najkorzystniej mieszkac? , zapraszam do dyskusji i do zobaczenia na facebooku
Awatar użytkownika
Urtxintxa
Posty: 103
Rejestracja: 27 cze 2014, o 13:53

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Urtxintxa »

Witam ^^
Póki co ja si? wybieram na lekarski do Olsztyna (a nu? porw? mnie terrory?ci ). Mieszkam od urodzenia w Olsztynie, wi?c UWM to by? wybór ca?kowicie dobrowolny (szczególnie, ?e papiery sk?ada?am tylko tutaj).
Wi?kszo powie, ?e najlepiej mieszka? na Podgrodziu lub ?ródmie?ciu, bo spora cz? zaj odbywa si? na ulicy Warszawskiej (anatomia, histologia, nie wiem, czy co? jeszcze), przy szpitalu klinicznym.
Do zobaczenia
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Pawlusza »

a w 11 op?aca sie mieszka bo nie znam dok?adnie olsztyna
Awatar użytkownika
Urtxintxa
Posty: 103
Rejestracja: 27 cze 2014, o 13:53

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Urtxintxa »

My?l?, ?e tak. ?o?nierska to ca?kiem dobra lokalizacja. Zreszt? sporo osób z naszego rocznika ma zamiar/b?dzie tam mieszka?.
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Pawlusza »

kwestia tylko czy w akademiku bedzie dostateczny spokój do nauki
Awatar użytkownika
Urtxintxa
Posty: 103
Rejestracja: 27 cze 2014, o 13:53

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Urtxintxa »

Hmm, to ju? jest indywidualna kwestia. Je?li lubisz uczy? si? w nienaruszalnej ciszy, to mo?e by? ci ciko.
Zawsze mo?na obczai? kilka innych miejscówek do nauki - typu biblioteki lub parki (póki b?dzie ciep?o).
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Pawlusza »

ale licz? ?e ze wzgledu na 1-osobowe miejsce w akademiku nie b?dzie tak zle
Awatar użytkownika
Urtxintxa
Posty: 103
Rejestracja: 27 cze 2014, o 13:53

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Urtxintxa »

B?dzie dobrze
Ludzie mieszkaj? w akademikach i daj? rad?. Jak b?dzie u ciebie, si? przekonasz za miesi?c z ok?adem. Na razie wyluzuj
Pawlusza
Posty: 16
Rejestracja: 9 lip 2014, o 18:08

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Pawlusza »

jasne ?e racja
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Lekarski w Olsztynie 2014/15 poznajmy si?

Post autor: Ascara »

Hej! Co prawda nie jestem na Waszym roku, ale chcia?am tylko zakomunikowa?, ?e w razie czego s?u wszelk? rad? i pomoc?. -)
Co do DS11, ja wynios?am si? z niego po 2 miesi?cach, nie dawa?y mi spokoju wieczne imprezy, bo lubi? uczy? si? w absolutnej, niczym nie zm?conej ciszy. Mam jednak znajomych, którzy poprzednie dwa lata przetrwali w akademiku bez ?adnych przygód i problemów, tak ?e my?l?, ?e to wszystko jest jedynie cech? indywidualn?.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości