Czy wykłady są obowiązkowe?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lukrecja1
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2011, o 09:10

Czy wykłady są obowiązkowe?

Post autor: lukrecja1 »

Chciałam się dowiedzieć czy wykłady są obowiązkowe w Poznaniu, albo czy jakieś są a inne nie. Na które warto chodzić a które można odpuścić? Wiem np. że we Wrocławiu na leku nie są obowiązkowe ale już na farmacji tak. A jak to jest na UMP?
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Czy wykłady są obowiązkowe?

Post autor: mickey_mouse »

Nie są obowiązkowe. Na anatomię z prof. Woźniakiem warto chodzić, na histologię również, bo pytania na kołach są często z wykładów. Z biochemii jak prof. widzi, że jest niska frekwencja na wykładach, to dowala trudny test na koniec semestru z rzeczy, które były na wykładach, w których nie ma w Harperze. Na fizjo nie warto.
lukrecja1
Posty: 60
Rejestracja: 6 lip 2011, o 09:10

Re: Czy wykłady są obowiązkowe?

Post autor: lukrecja1 »

Bo właśnie słyszała od znajomej, że ponoć obecny 2 rok miał kontrolowane wykłady więc teraz już sama nie wiem jak to jest
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Czy wykłady są obowiązkowe?

Post autor: mickey_mouse »

Ale ściemy, nic takiego na lekarskim nie miało miejsca ^^ co najwyżej potem jak mało osób chodziło na wykłady z biochy, to prof zrobił z dupy test, ale obecności nie sprawdzał
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości